Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Автодороги Хмельниччини знову комісійно обстежать

Автодороги Хмельниччини знову комісійно обстежать

Починаючи із 11 жовтня, представники Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, облавтодору та Нацполіції приступлять до осіннього комісійного огляду автомобільних доріг загального користування.

У ході практичного етапу обстеження фахівці перевірятимуть стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху та автопавільйонів.

Наразі, триває підготовчий етап, під час якого складаються спільні графіки комісійних обстежень, проводиться підготовка виробничих баз та спеціальної дорожньої техніки.

Особливу увагу під час обстеження планується приділити аварійно-небезпечним ділянкам, місцям концентрації ДТП, відновленню  зовнішнього освітлення, належному утриманню смуги відведення та придорожніх територій.

Окрім того, перевірятиметься готовність виробничих підрозділів до утримання доріг в зимовий період та до введення обмежень або закриття руху на дорогах під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій за складних погодних умов.

Усі виявлені у ході огляду недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт фіксуватимуться в актах та приписах, які будуть доведені  підряднику задля їх якнайшвидшої ліквідації.

Прес-служба САД у Хмельницькій області