Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Бажаємо всього, на що життя багате: здоров"я, щастя, довгих літ...

Бажаємо всього, на що життя багате: здоров"я, щастя, довгих літ...

Заслужений будівельник України, Коваль Євгеній Володимирович, який все своє життя присвятив розвиткові дорожньої галузі Хмельниччини сьогодні, 12 липня, відзначає свій 80 день народження.

За 50 років своєї праці у дорожній галузі Хмельниччини йому вдалося здійснити багато добрих справ, крок за кроком втілюючи свою мрію про будівництво якісних магістралей.

Народився Євгеній Володимирович у 1938 році в с. Вариводки Білогірського району. У 1958 році, по  закінченню Львівського автодорожнього технікуму, розпочав свою трудову діяльність прорабом, потім пройшов посади техніка, інженера, головного інженера, начальника райдорвідділу, а у 1974 році призначений на посаду директора Дирекції автомобільних доріг, що будуються у Хмельницькій області.

У 1983 році Євгеній Володимирович очолив  Хмельницьке обласне виробниче управління будівництва, ремонту та експлуатації автомобільних доріг, а з 2000 року – Адміністрацію автомобільних доріг у Хмельницькій області, з 2002 року – начальник Служби автомобільних доріг, з 2003 по 2007 рік – працював заступником директора ДП «Хмельницький облавтодор».

Протягом 20 років він успішно керував дорожньою галуззю Хмельниччини, заслужив повагу колег та авторитет у підлеглих. На всіх посадах, які б не доручалися Євгенію Володимировичу, він завжди показував себе, як порядний, відповідальний та висококваліфікований керівник.

У 1997 році за значний особистий внесок у спорудження об’єктів промислового, цивільного і соціально-культурного призначення, підвищення ефективності будівельного виробництва Указом Президента України Ковалю Євгену Володимировичу присвоєно почесне звання «Заслужений будівельник України».

Можна і далі перераховувати заслуги та досягнення ювіляра, проте, головне, що ця людина всю свою душу вклала в улюблену справу.

Шановний ювіляре, прийміть наші теплі, щирі вітання з Днем народження!

За уважність до людей, життєву мудрість, глибоку порядність та професіоналізм колеги поважають Вас та бажають здоров’я, добробуту, миру і добра Вашому дому, гармонії в душі та радості в серці!

 

З повагою,

колектив Служби автомобільних доріг

 у Хмельницькій області