Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » На автодорозі Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам"янка продовжується ремонт

На автодорозі Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам"янка продовжується ремонт

На автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам"янка, на ділянці від м. Хмельницького у напрямку смт. Війтівці, тривають ремонтні роботи. 

Хід ремонтних робіт проінспектував начальник Служби автомобільних доріг, Петро Гнидюк: "За обсягами та якістю виконання робіт підрядником, а також за дотриманням ним вимог нормативної документації здійснює постійний нагляд та контроль інженер відділу техконтролю Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області".

Окрім того, як зазначає очільник дорожників, проводиться контроль фахівцями Державного підприємства «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості», у ході якого відбираються проби асфальтобетонних сумішей та визначаються фізико-механічні властивості матеріалів. І лише після проведених цими фахівцями обстежень та отримання висновків щодо належної якості виконаних робіт проводиться оплата підрядникові за виконані роботи.

На сьогодні, на автодорозі М-12 підрядником уже влаштовано верхній шар дорожнього покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону, протяжністю майже 20 км.

Окрім того, на інших ділянках проводиться регенерація існуючого покриття, розширення проїзної частини, укладаються нижні шари дорожнього одягу, а також виконуються роботи по відведенню води із проїзної частини шляхом влаштування бетонних лотків.

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області просить вибачення за тимчасові незручності та звертається до водіїв з проханням бути уважними та взаємоввічливими, звертати увагу на дорожні знаки, дотримуватись обмежень швидкісного режиму, введених на ділянках проведення ремонтних робіт. 

Як повідомлялось раніше, загалом, заплановано відремонтувати 35 км автодороги М-12 від м. Хмельницького до смт. Війтівці. Згідно Постанови КМУ №60 від 07.02.2018 на ці ремонтні роботи передбачено кошти, у сумі 614,8 млн. грн.

Прес-служба САД у Хмельницькій області