Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Прем’єр-міністр та керівник Укравтодору проінспектували хід дорожніх робіт Хмельниччині

Прем’єр-міністр та керівник Укравтодору проінспектували хід дорожніх робіт Хмельниччині

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та керівник Укравтодору Славомір Новак сьогодні із робочим візитом побували на Хмельниччині. Зокрема проінспектували виконання поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам"янка на ділянці від населеного пункту Війтівці до м. Хмельницького (з 215 по 252 км).

Дані ремонтні роботи проводяться в рамках реалізації бюджетної програми 3111100 “Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів-Тернопіль-Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв – Херсон”.

У 2018 році на ремонтні роботи за вказаним маршрутом Уряд  передбачив 690 млн. гривень. Протяжність відремонтованої ділянки становитиме майже 36 км.

“Хочу подивитися, хто що ремонтує, де є проблеми. Наголошую: фінансування забезпечене, тендери проведені, кошти передбачені. Питання за підрядниками та якісним виконанням робіт”, – зазначив Глава Уряду під час огляду дороги.

У свою чергу, керівник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк продемонстрував Прем’єр – міністрові України  об’єкти дорожнього будівництва.

"На сьогодні, підрядником виконано робіт на суму 125 млн. гривень. Проводиться регенерація існуючого покриття на глибину 16 см, що дозволить зміцнити основу дорожнього одягу, влаштовуються зупинкові смуги, за рахунок яких ширина проїзної частини збільшиться до 12 м. Укладається нижній шар асфальтобетону (10 см) та верхній шар із щебенево-мастикового асфальтобетону (5 см)», – коментує начальник Служби автомобільних доріг. 

«Дороги будемо приймати тоді, коли по ним будуть проведені всі дослідження (якості). За халтуру платити не будемо, - сказав Глава Уряду. - Немає сумніву, що та якість робіт, яка вже закладається в технологічний процес, дає можливість отримати гарантію».

Також, Володимир Гройсман провів зустріч із представниками китайської компанії Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd., з якою підписано контракт на 38,5 млн дол. на реконструкцію автодороги М-12 (км 291+240 – км 332+052)  від с. Голосків до кордону із Вінницькою областю.

Прес-служба САД у Хмельницькій області