Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Укладено договір на реконструкцію автодороги М-12

Укладено договір на реконструкцію автодороги М-12

23 липня Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області укладено договір із підрядним підприємством ТзОВ «СТЛ+М» на реконструкцію автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка: західний під’їзд до м. Хмельницького.

Товариство «СТЛ+М» виграло відкриті торги у системі «Prozorro» із найнижчою ціновою пропозицією, яка складає 109 992 024 гривень.

Цього року на зазначений об’єкт розпорядженням КМУ від 07 лютого 2018 року №60 передбачено лише 50 млн. грн.

За ці кошти планується влаштувати транспортну розв’язку типу «Кільце» на км 252+430 автомобільної дороги М-12, а вже наступного року західний під’їзд до м. Хмельницького реконструюють у І категорію.

В результаті будівництва ще двох смуг руху проїзна частина стане вдвічі ширшою і становитиме 15 м.  Розділювальна смуга, шириною 3 м, влаштовуватиметься в асфальтобетонному покритті, а на ній буде встановлено освітлення та бар’єрна огорожа з двох сторін.

Проектом передбачено посилення та розширення існуючого покриття,  влаштування нового дорожнього одягу, перехідно-швидкісних та зупинкових смуг.

Для довідки: реконструкція дороги - перебудова існуючої автомобільної дороги із підвищенням її техніко-економічного рівня та пропускної спроможності шляхом зміни основних технічних параметрів. У результаті проведення реконструкції дорога ІІ категорії підвищується до І категорії, кількість смуг руху збільшується до 4.

 

Прес-служба САД у Хмельницькій області