Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Водіям та перевізникам » Перелік автомобільних доріг Хмельницької області » Перелік автомобільних доріг місцевого значення (районні)

Перелік автомобільних доріг місцевого значення (районні)

П Е Р Е Л І К

районних автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області,

у тому числі їх ділянок, що суміщаються з вулицями міст та інших населених пунктів

Індекс

Найменування автомобільної дороги

Протяжність, км

Білогірський район

С230101

Дідківці – Норилів

2

С230102

Держаки – Шимківці ч/з Кур’янки

6,5

С230103

Козин – Переросле

3,1

С230104

Баймаки – Ставищани

3,8

С230105

Надишень – Вікнини   

2,7

С230106

Вілія – Загребля

1,5

С230107

Н.Семенів – Калинівка

5,8

С230108

Лепесівка – Вільшаниця

6,4

С230109

В.Дедеркали – (Кременець – Біла Церква)

6,2

С230110

[Білогір’я – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів)] – (Білогір’я – Плужн ) ч/з Тростянку

9,1

С230111

(Хорошів – Ставищани – Вільшаниц ) – Кащинці

1,4

С230112

Соснівка – (Кременець – Біла Церква) з під’їздом до с. Соснівочка

6,7

С230113

Весняне – (Кременець – Біла Церква)

2,3

С230114

Водички – (Кременець – Біла Церква)

1,5

С230115

під’їзд до ст. Лепесівка

0,5

С230116

Зіньки – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів) 

1,2

С230117

(Білогір’я – Плужне) – Віцентове

1,5

С230118

Жемелинці – (Кам’янець – Подільський – Білогір’я)

2

С230119

під’їзд до ст.Суховоля

0,3

С230120

[Білогір’я – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів)] – Іванівка

1,6

С230121

під’їзд до ст. Жижниківці

1,5

С230122

Заріччя – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів)

0,9

С230123

(Білогір’я – Вільшаниця) – Закіт

2,5

 

Разом по району:

71

Віньковецький район

С230201

Віньківці – Карижин

5,6

С230202

Гута – М.Олександрівський

3,7

С230203

М.Олександрівський – Бистриця

4,4

С230204

Висілок – Карачіївці

5,7

С230205

Нетечинці – Дружба ч/з Славуту

7,5

С230206

Майдан Олександрівський – Говори – Балки 

0,6

С230207

Пилипи Олександрівські – Ч.Зірка

2,7

С230208

Женишківці – Сл.Женишковецька

1

С230209

Зіньків – Станіславівка

2,3

 

Разом по району:

33,5

Волочиський район

С230301

Случ – Чухелі

2,3

С230302

Чухелі – Левківці

3,2

С230303

Канівка – Петрівка

4,5

С230304

Раціборівка – Соломна

4,2

С230305

Чернява – Кущівка

3

С230306

Лонки – Кушнирівка – Слобідка

3,2

С230307

Сербинів – Ріпна

2,2

С230308

Жовтневе – Великі Жеребки

2

С230309

Іванівка – (Кам’янець-Подільський –Білогір’я)

3

С230310

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Червоний Острів

2,3

С230311

Волочиськ – Лозова

3

С230312

Мирівка – Федірки

2,2

С230313

Вочківці – Петрівське

2,5

С230314

Збручівка – (Волочиськ – Щаснівка)

1

С230315

Соболівка – (Волочиськ – Щаснівка)

0,8

С230316

(Волочиськ – Щаснівка) – Петрівщина

1,7

С230317

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Березина

4,1

С230318

Мочуленці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка)

6,4

С230319

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Качурині

3,7

С230320

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Мислова

3,1

С230321

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Медведівка

1,3

 

Разом по району:

59,7

Городоцький район

С230401

Ковалівка – Тростянець

2,3

С230402

Н.Світ – Іванівка

3,3

С230403

Підлісний Олексинець – Слобідка Підлісноолексинецька

4,2

С230404

(Чернелівка – Городок – Смотрич) – М.Левада

1,3

С230405

(Чернелівка – Городок – Смотрич) – Грицьків

1,5

С230406

М.Яромирка – В.Яромирка

2,6

С230407

Вербична – Сирватинці

4,5

С230408

зал. переїзд – ст. Лісоводи

0,9

С230409

об’їзна с. Лісоводи

4,4

С230410

Кремінна – Лісоводи

3,3

С230411

Кузьмин – (Чернелівка – Городок – Смотрич)

4,1

С230412

Новосілка – (Чернелівка – Городок – Смотрич)

1,9

С230413

[(Ярмолинці – Сатанів) – (Чернелівка – Городок – Смотрич)] – Радковиця

6,2

С230414

[(Ярмолинці – Сатанів) – (Чернелівка – Городок – Смотрич)] – Турчинці

2,9

С230415

Ліпибоки – Веселець

2,4

С230416

Куманів – Андріївка

4,1

С230417

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Мартинківці

2

С230418

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Калинівка

3,4

С230419

Слобідка Сатанівська – Кринцилів

3,2

С230420

(Ярмолинці – Сатанів) – х. Кремінянський

0,9

 

 

1

2

3

С230421

(Ярмолинці – Сатанів) – х. Борщівський

0,9

С230422

Тарасівка – Олександрівка

5,7

 

Разом по району:

66

Деражнянський район

С230501

Деражня – Новосілка ч/з Літки

6,8

С230502

(Новосілка – Охрімівці) – (Хмельницький – Віньківці – Ялтушків)

9,2

С230503

Божиківці – (Деражня – Явтухи)

8,1

С230504

(Маниківці – Деражня) – (Деражня – Явтухи) ч/з Шарки

3,3

С230505

Зяньківці – Бомкове

3,8

С230506

(Голосків – Деражня – Лука Барська) – Сіноводи

2,7

С230507

Стреків – (Голосків – Деражня – Лука Барська)

2,2

С230508

Осиково – (Голосків – Деражня – Лука Барськ )

3,5

С230509

Плюшки – Вовковинці

5

С230510

(Голосків – Деражня – Лука Барська) – Подолянське

1,1

С230511

(Радівці – Степівка) – Макарів

1,7

С230512

Гута – (Радівці – Степівка)

3

С230513

Згар – (Радівці – Степівка)

1,9

С230514

Буцневе – (Деражня – Колосівка)

2,5

С230515

під’їзд до с.Марківка

0,8

С230516

під’їзд до с.Мазники

3,7

С230517

під’їзд до с.Адамівка

3,3

С230518

Волоське – Н.Гута

5,3

С230519

(Голосків – Деражня – Лука Барська) – Новостроївка

5,2

С230520

під’їзд до с. Сатуріно

1

С230521

під’їзд до с. Ст.Майдан

2,2

С230522

(Деражня – Колосівка ч/з Галузинці) – Гуляки

0,8

С230523

Розсохи – (Летичів – Шпичинці)

1,7

С230524

Явтухи – Гармаки

2

С230525

Березове – Богданівці

5,7

 

Разом по району:

86,5

Дунаєвецький район

С230601

Петрівське – Чечільник

10,7

С230602

(Петрівське – Чечільник) – Слобідка Балинська

2,7

С230603

Морозів – Гута Морозівська

2,8

С230604

Привороття Друге – (Житомир – Чернівці)

2,9

С230605

[(Житомир – Чернівці) – Яцьківці] – Млаки

6,2

С230606

Ріпинці – Смотрич

7,1

С230607

Сл.Залісецька – Сл.Рахнівська

3,5

С230608

Чимбарівка – М.Жванчик

1,4

С230609

Трибухівка – В.Жванчик

4,7

С230610

Маліївці – Сприсівка

5,5

С230611

Пільний Мукарів – [(Житомир – Чернівці) – Вихрівка]

3

С230612

(Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський) – Городиська

5,7

С230613

Січенці – Панасівка

3,1

С230614

(Трибухівка – В.Жванчик) – Ліпини

1

С230615

(Іванківці – Притулівка) – Заглосна

1

С230616

Степок – (Зеленче – Заставля)

0,9

 

 

1

2

3

С230617

[Ярова Слобідка – (Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський)] – Руда Гірчичнянська

1,2

С230618

[(Житомир – Чернівці) – Яцьківці] – Ксаверівка

1,5

 

Разом по району:

64,9

Ізяславський район

С230701

Христівка – Сморшки

3,9

С230702

Ізяслав – Більчин

10,4

С230703

Білогородка – Мирне

5,7

С230704

Чижівка – Теліжинці

1,9

С230705

(Ізяслав – Тишевичі) – Кіндратка ч/з Білеве

4,4

С230706

Лопушне – Мислятин

1,7

С230707

Дібровка – Западинці

4,7

С230708

Закриничне – М’якоти

10,3

С230709

Михайлівка – Дертка

6,5

С230710

Хотень Другий – Плужне

6,5

С230711

Ліщани – Шевченко

3,9

С230712

Пильки – Калинівка

2,9

С230713

Долоччя – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів)

1,1

С230714

Ревуха – (Корець – Славута – Антоніни)

0,8

С230715

Путринці – (Корець – Славута – Антоніни)

3

С230716

Забрід – (Корець – Славута – Антоніни)

2,5

С230717

Припутенка – (Кам’янка – Шепетівка) ч/з Білеве

1,3

С230718

Васьківці – (Ізяслав – Н.Село)

0,7

С230719

(Ізяслав – Більчин) – Криволука

2,2

С230720

М.Радогощ – (Закриничне – М’якоти)

1,1

С230721

(Борисів – Клубівка) – Заріччя

1,9

С230722

Новосілка – (Михалівка – Дертка)

1,6

С230723

(Білогородка – Базалія) – Рокитне

2,1

С230724

(Чіпці – Григорівка) – Даньківці

1

С230725

об’їзна м. Ізяслава

4,8

 

Разом по району:

86,9

Кам’янець-Подільський район

С230801

Подоляни –Адамівка ч/з Нововолодимирівку

10,8

С230802

Привороття – Чорнокозинці

12

С230803

[Ніверка – (Татарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Поділь­ський)] – (Привороття – Чорнокозинці) ч/з Шустівці

7,3

С230804

(Оринин – Підпилип’я) – маслозавод

1

С230805

Оринін – Ріпинці

3

С230806

Залісся – Параївка

4,3

С230807

Мілівці – Завалля

7,2

С230808

Сл.Рихтецька – Кізя Кудринецька

3,4

С23089

(Довжок – Кудринці) – Слобідка Рихтівська

1,9

С230810

(Довжок – Кудринці) – Лісківці

4

С230811

Кадиївці – Суржа

4,6

С230812

(Довжок – Ластівці) – Нагоряни

1,6

С230813

(Завалля – Гринчук) – Вітківці

4,9

С230814

Ластівці – Ісаківці ч/з Збруч

8,3

С230815

(Завалля – Гринчук) – Брага

1,5

С230816

Межигір – Бабшин

10

 

 

1

2

3

С230817

Сокіл – Каветчина

4,5

С230818

Руда – Цвіклівці

4,5

С230819

Островчани – Ходоровці

3,9

С230820

Колибаївка – Червона Чагарівка

2,1

С230821

(Житомир – Чернівці) – Кубачівський кар’єр

1,5

С230822

Врублівці – Яруга

1,4

С230823

(Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця) – Фурманівка

2,6

С230824

Слобідка Кульчієвецька – Боришківці ч/з Оленівку

6,4

С230825

Кульчіївці – Калиня

4,6

С230826

Колибаївка – Вільховець

1,5

С230827

(Житомир – Чернівці) – Смотрич

1

С230828

Бровари – Гелетина ч/з Дерев’яни

5

С230829

Привітне – Бровари

1,8

С230830

(Дерев’яне – Калачківці) – Демшин

1,7

С230831

(Дерев’яне – Калачківці) – Субич

1,6

С230832

(Дерев’яне – Калачківці) – Патринці

0,9

С230833

Вихватнівці – Ленівка

1,4

С230834

Супруньківці – Тарнавка

4,1

С230835

Гуменці – ст. Нігин

8,5

С230836

Привороття Друге – Маків

2,9

С230837

(Ярмолинці – Кам’янець-Подільський) – Киселівка

3

С230838

(Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця) – Гораївка

5,6

С230839

Липи – Чабанівка

5,7

С230840

Каштанівка – Грушка

2,6

С230841

Нефедівці – Подільське

2,7

С230842

(Кам’янець-Подільський – Устя) – Велика Слобідка

6,2

С230843

Нефедівці – Лучки

3,4

С230844

Шутнівці – Баговиця

10,4

С230845

Мала Слобідка – В.Панівці

4

С230846

Абрикосівка – (Житомир – Чернівці) ч/з Корчівку

7,6

С230847

(Житомир – Чернівці) – Колубаївці

2

С230848

(Житомир – Чернівці) – Лисогірка

3

С230849

Оринін – Теклівка

4,2

С230850

(Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Поділь­ський) – Пудлівці

3,2

 

Разом по району:

211,3

Красилівський район

С230901

(Щиборівка – Михайлівці) – Радісне

2,5

С230902

Веселівка – Берегелі

4,6

С230903

(Красилів – Заруддя) – Слобідка Красилівська

0,9

С230904

Митинці – Вереміївка

3,2

С230905

(Заслучне – Трудове) – Говори

1

С230906

(Лютарівка – Чернелівка) – Підлісся

0,6

С230907

Малі Зозуленці – Улянівка Друга

4,9

С230908

Новосілка – (Малі Зозуленці – Улянівка Друга)

1,1

С230909

Дворик – (Вербівка – Чернелівка)

1,7

С230910

Дубина – Мончинці

3,6

С230911

Моньки – Сорокодуби

4,2

С230912

Кульчинки – Лагодинці

6

 

 

1

2

3

С230913

Грицики – Печеськи

1,9

С230914

Маленки – Терешки

0,6

С230915

(Васьківчики – Корчівка) – Зелена

1,9

С230916

Трусилівка – Федорівка

3,2

С230917

Рублянка – (Нова Криворудка – Антоніни)

1,6

С230918

Мала Салиха – Велика Салиха

3

С230919

(Корець – Славута – Антоніни) – Долинівці

2,1

С230920

Лісова Волиця – (Антоніни – Старокостянтинів)

1,2

С230921

Великі Юначки – Медці

3,2

С230922

Малі Юначки – (Велика Медведівка – Кременчуки)

3,3

 

Разом по району:

56,3

Летичівський район

С231001

Митківці – Стара Синява

8,2

С231002

Юрченки – (Ставниця – Свічна)

2,2

С231003

під’їзд до с. Новокостянтинів

0,6

С231004

Буцні – Голенищево

3,9

С231005

Снітівка – Російська Буда

5,4

С231006

Михунки – Івоненці

6,7

С231007

Анютино – Козачки

2,5

С231008

Сахни – Лозни

1,9

С231009

Сахни – Майдан Сахнівський

4,8

С231010

Русанівці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)     

6,5

С231011

(Стара Синява – Меджибіж до а/д Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Западинці

2,7

С231012

(Буцні – Голенищево) – М.Голенищівський

1,4

С231013

(Остропіль – Вовковинці) – х. Майдан

0,4

С231014

[Лісоберезівка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Зна­м’ян­ка)] – Москалівка

0,5

С231015

[Лісоберезівка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’ян­ка)] – Новомиколаївка

2,3

С231016

Н.Гута – (Остропіль – Вовковинці)

3,8

С231017

(Копитенці – Щедрова) – (Попівці – Суслівці)

1

С231018

Копитенці – Щедрова

5,1

С231019

Ярославка – (Старокостянтинів – Шрубків)

5,8

С231021

Подільське – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка)

1,1

С231022

Головчинці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка)

2,1

С231023

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – під’їзд до с. Русанівці

2

С231024

Рожни – Кудинка

5,2

С231025

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград –З нам’янка) ч/з Ялинівку, Л.Березівку до а/д (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка)

2,7

 

Разом по району:

78,8

Новоушицький район

С231101

Жабинці – Заміхів

1,7

С231102

Тимків – Отроків

3,9

С231103

(Гуків – Дунаївці – Могилів – Подільський) – Івашківці

4

С231104

П.Хребтіївські – Іванківці

2,9

С231105

Вільховець – Маціорськ

3,7

 

 

1

2

3

С231106

(Струга – Рудківці) – Ст.Гута

3,5

С231107

Слобідка – (Струга – Рудківці)

1,7

С231108

(Струга – Рудківці) – Н.Гута

1,7

С231109

Іванівка – (Слобідка – Нова Ушиця)

1,3

С231110

(Гуків – Дунаївці – Могилів – Подільський) – Балабанівка

1,7

С231111

Хворосна – (Гуків – Дунаївці – Могилів–Подільський)

2,8

С231112

(Заміхів – Струга) – Щербівці

3,6

С231113

М.Шурка – Куражин

1,1

С231114

(Нова Ушиця – Куражин) – Глибівка

0,7

С231115

Кружківці – (Антонівка – Пижівка)

2,2

С231116

Миржіївка – Глібів

2,6

С231117

(Антонівка – Пижівка) – Садове

1,2

С231118

Висілок – (Любар – Хмельник – Лука Барська – Нова Ушиця)

0,5

 

Разом по району:

40,8

Полонський район

С231201

Лодзянівка – Майдан Волянський

7,0

С231202

Ганнусіне – ( Полонне – Гриців )

8,7

С231203

Карповщина – Новоселиця

5,3

С231204

В.Березна – Дубовий Гай  

8,6

С231205

Під’їзд до с.Радгоспне

2,4

С231206

( Полонне – Гриців ) – Кіпчинці

13,4

С231207

Під’їзд до с.Варварівка

1,7

С231208

Об’їздна с.Новоселиця

3,2

 

Разом по району:

50,3

Славутський район

С231301

Хоровець – Гута

3

С231302

Бесідки – (Берездів – М.Правутин)

6

С231303

Ганнопіль – Ногачівка

10,1

С231304

Потереба – Лисиче

4,6

С231305

Д.Гора – Лисиче

3,2

С231306

Берездів – Модестівка

2,3

С231307

Селичів – Михайлівка

3,7

С231308

Пузирки – Іванівка

3,4

С231309

(Корець – Славута – Антоніни) – Вачів ч/з Перемишель

6,4

С231310

Хоросток – (Корець – Славута – Антоніни)

3

С231311

(Корець – Славута – Антоніни) – Досін

1,5

С231312

Мухарів – Ульянівка

3,9

С231313

Василинівка – Тростянець

2

С231314

Новий Кривин – Старий Кривин

3,6

С231315

Голики – Варварівка

1

С231316

Нетішин – Стригани ч/з Комарівку

8

 

Разом по району:

65,7

Старокостянтинівський район

С231401

(Старокостянтинів – Шрубків) – Семиреньки

2

С231402

Веснянка – Гнатки

6

С231403

Киселі – Самчики

8,8

С231404

Іршики – Малишівка

2,2

С231405

Пашківці – (Городище – Рівне – Старокостянтинів)

2,1

 

 

1

2

3

С231406

Ленінське – (Новоград Волинський – Полонне – Старокостянтинів)

8,4

С231407

Левківка – Йосипівка

4,7

С231408

Емці – Лажева

8,4

С231409

Вербівочка – Першотравневе ч/з Нападівку

10

С231410

Раштівка – Малі Мацевичі

10,3

С231411

Красносілка – об’їзна м. Старокостянтинів

1,8

С231412

Немиринці – Берегелі

3

С231413

Немиринці – Кантівка  

7,3

С231414

Губин – Ладиги

3,5

С231415

Самчики – Степок

3,4

С231416

Дубина – Жабче

4,7

С231417

Сербіновка – Махаринці

5,9

С231418

Караїмівка – Веснянка – Ланок 

4,7

С231419

(Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Зеленці

1

С231420

Криниця – (Городище – Рівне –Старокостянтинів)

2

С231421

(Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Капустин

1,5

С231422

(Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Попівці

2,2

С231423

Грибенинка – (Городище – Рівне –Старокостянтинів)

2,4

С231424

(Житомир – Чернівці) – Воронківці

4,3

С231425

(Миролюбне – Круглики) – Веселе

1,9

С231426

(Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Половинники

2,8

С231427

(Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Громівка 

1,3

С231428

(Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Немирівка

1,6

С231429

Северини – (Житомир – Чернівці)

3,6

С231430

Калинівка – (Житомир – Чернівці)

1,3

С231431

Кучівка – Стецьки

2

С231432

Оріхівка – Великий Чернятин

3,5

С231433

(Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Андронівка

2

С231434

(Старокостянтинів – Шрубків) – Вербородинці

2

С231435

Хижники – Яремичі

2,5

С231436

[Северини – (Житомир – Чернівці)] – М. Вишнопіль

2

С231437

(Чорна – Остропіль) – Шевченка

1

 

Разом по району:

138,1

Старосинявський район

С231501

Щербані – (Остропіль – Вовковінці)

4,6

С231502

Гончариха – Паплинці

4,6

С231503

Цимбалівка – Яблунівка

4,6

С231504

під’їзд до с.Подоляни

1,9

С231505

(Остропіль – Вовковінці) – (Стара Синява – Нова Синявка)

3,1

С231506

Липки – (Остропіль – Вовковінці)

3,4

С231507

Миколаївка – [(Старокстянтинів – Шрубків) – Іванківці ч/з Іляшівку]

1,6

С231508

Теліженці – (Стара Синява – Дубова)

3,2

С231509

[Стара Синява – Меджибіж до а/д (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)] – х. Петровського ч/з Дашківці

3

 

 

1

2

3

С231510

Мисюрівка – (Стара Синява – Травневе)

1,2

С231511

Пилявка – (Пилява – Карпівці)

2,7

С231512

Рідкодуби – (Ладиги – Пасічна)

0,6

С231513

Залісся – Червоний Степок

1,8

С231514

(Стара Синява – Меджибіж до а/д Стрий – Тернопіль – Кіро­воград – Знам’янка) – Буглаї

3,2

С231515

Вишневе – Олександрівка

1,8

С231516

Заставці – Ілятка

8,6

 

Разом по району:

49,9

Теофіпольський район

С231601

Кривовілька – Новоставці

1,6

С231602

Човгузів – Вовківці

2,5

С231603

Антонівка – Човгузів

4

С231604

Борщівка – Василівка

3,1

С231605

Мар’янівка – Воронівці

2,8

С231606

Романово – Кузьминці

6,2

С231607

(Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – Мар’янівка

2

С231608

(Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я) – Ленінське

0,5

С231609

Турівка – Ч.Дубина

3,9

С231610

(Теофіполь – Красилів до а/д Житомир – Чернівці) – Строки

1,6

С231611

(Теофіполь – Красилів до а/д Житомир–Чернівці) – Заруддя

1,3

 

Разом по району:

29,5

Хмельницький район

С231701

(Хмельницький – Миколаїв) – В.Калинівка

1,9

С231702

Аркадієвці – Шпиченці

5,7

С231703

Ружичанка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) ч/з Шумівці

6,1

С231704

Мартинівка – Педоси ч/з Бережанку  

5,1

С231705

Жучківці – Олешківці

3

С231706

Водички – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)

2,7

С231707

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – М.Колибань

2,1

С231708

під’їзд до с. Івашківці

2

С231709

Манилівка – (Чернелівка – Городок – Смотрич)

1,7

С231710

під’зд до с.Волиця

2

С231711

Хоменці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)  

3,4

С231712

Данюки – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)

2,5

С231713

Мацьківці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка)

1,5

С231714

під’їзд до с.Тиранівка

1,9

С231715

під’їзд до с.Ляпенці

1,2

С231716

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Грузовий двір – Копистин

1

С231717

(Чернелівка – Городок – Смотрич) – Брідок

2,9

С231718

під’їзд до с. В.Гора

1

С231719

під’їзд до с.Засадьки

0,9

С231720

під’їзд до с.Книжківці

2,6

С231721

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Бахматівці

4.5

С231722

Колибань – (Хмельницький – Голосків)

6,2

С231723

Люботин – Черепівка

2,5

 

 

1

2

3

С231724

під’їзд до с.Н.Вовківці

2,9

С231725

ст. Скібнево – межа району

1,1

С231726

(Чернелівка – Городок – Смотрич ) – Нафтулівка

2,2

С231727

під’їзд до с. Корчунок

0,5

 

Разом по району:

71,1

Чемеровецький район

С231801

Вікторівка – [(Чемерівці – Криків) – М.Зелена ч/з Шидлівці )

1,5

С231802

Сл.Смотрицька – Діброва

3,7

С231803

Жердя – Красноставці

3,2

С231804

Кочубіїв – Жердя

3,7

С231805

Гусятин – Боднарівка

3,8

С231806

Сл.Смотрицька – Н.Гута

3

С231807

(Бережанка – Пукляки) – Ленінське

1,2

С231808

М.Бережанка – (Бережанка – Пукляки)

3,5

С231809

П’ятничани – (Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Подільський)

1

С231810

Бережанка – (Ямпільчик – Хропотова)

3,8

С231811

Почапенці – Садове

4,6

С231812

(Ярмолинці – Кам’янець – Подільський) – Карачківці ч/з Цикову

6,6

 

Разом по району:

39,6

Шепетівський район

С231901

(Шепетівка – Чуднів – Бердичів) – Жолудки

2,7

С231902

Поляни – Мальованка

8,5

С231903

(Васьковичи – Шепетівка) – Траулин ч/з Савичі

12,3

С231904

Рудня Нова – (Васьковичи – Шепетівка)

1,9

С231905

Судилків – Лозична

2,2

С231906

Дубіївка – М.Лабунь

5,3

С231907

Михайлючка – Хмелівка

4,9

С231908

Цмівка – Судимонт

2,5

С231909

Рожична – (Шепетівка – Старокостянтинів) ч/з Серединці

2,2

С231910

(Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Городище ч/з Пашуки

4,2

С231911

Березна – Серединці

3,1

С231912

Михайлючка – М.Лабунь

5,3

С231913

Сенігів – Круглик

1,7

С231914

(Кременець – Біла Церква) – Чотирбоки 

2

С231915

Вовківці – Вовківчики

1,1

С231916

(Васьковичі – Шепетівка) – Заморочення

0,8

С231917

Жилинці – (Городище – Рівне –Старокостянтинів)

2

С231918

Судилків – Білокриниччя

4,7

С231919

В.Степ – (Городище – Рівне –Старокостянтинів)

2,5

С231920

Рилівка – Цвіт

1,6

С231921

(Шепетівка – Судилків) – Красносілка

0,4

 

Разом по району:

71,9

Ярмолинецький район

С232001

Ярмолинці – Шевченкове

4,1

С232002

Лука – Михайлівка

4,8

 

 

1

2

3

С232003

Лехнівка – (Житомир – Чернівці)

4,7

С232004

Сл.Глушковецька – Глушківці

4

С232005

Вихилівка – Правдівка

5,4

С232006

Антонівці – Голохвасти

3,4

С232007

Жилинці – Левківці

1,5

С232008

Сл.Кадиївська – Кадиївка

2

С232009

Пасічна – Магнишівка

2,8

С232010

Баламутівка – Лугове

6,2

С232011

(Житомир – Чернівці) – Перегінка

0,7

С232012

Лисівка – [(Житомир – Чернівці) – Круті Броди]

0,4

С232013

Видошня – Микитині

2,5

С232014

Васильківці – (Баламутівка – Шарівка)

2,2

С232015

(Житомир – Чернівці) – Глушковецьке

1,5

С232016

(Ярмолинці – Коритна) – Верхівці

1,8

 

Разом по району:

48

 

Усього:

1419,8