Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Водіям та перевізникам » Перелік автомобільних доріг Хмельницької області » Перелік доріг місцевого значення (обласні)

Перелік доріг місцевого значення (обласні)

ПЕРЕЛІК

обласних автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області,

у тому числі їх ділянок, що суміщаються з вулицями міст та інших населених пунктів

Індекс

Найменування автомобільної дороги

Протяжність, км

1

2

3

Білогірський район

О230101

Шуньки – Гурщина ч/з Переросле

11,5

О230102

Білогір’я – Плужне

21,1

О230103

Білогір’я – Вільшаниця

9,7

О230104

Варивідки – Сушівці  

2

О230105

Хорошів – Степанівка 

4,6

О230106

Хорошів – Ставищани – Вільшаниця

15

О230107

Карасиха – Ставищани – Ліски

9,7

О230108

(Білогір’я – Плужне) – Синютки

3,8

О230109

Ямпіль – Тихомель ч/з В’язовець

23

О230110

В.Боровиця – (Шуньки – Гурщина)

9,3

О230111

Дзвінки – Шельвів ч/з Залужжя

12

О230112

Окіп – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) ч/з Рідки

2,5

О230113

Воробіївка – (Ямпіль – Тихомель)

2,1

О230114

Білогір’я – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів) – Юрівка

3,2

О230115

(Кременець – Біла Церква) – Семенів

4,7

О230116

(Кременець – Біла Церква) – Миклаші

3

О230117

(Білогір’я – Плужне) – Коритне

2,2

О230118

(Кременець – Біла Церква) – Квітневе

1,5

О230119

Залужжя – Покощівка ч/з Двірець

1,7

О231601

Теофіполь – (Ямпіль – Тихомель) через Човгузів 

6,2

 

Разом по району:

148,8

Віньковецький район

О230201

Віньківці – Подолянське

3,7

О230202

Зіньків – Сл.Охрімовецька

14,9

О230203

Сл.Охрімовецька – Нетечинці

8,9

О230204

Віньківці – Грим’ячка ч/з Петрашівку

16,6

О230205

Яснозір’я – Охрімівці ч/з Виселок

9,8

О230206

М.Олександрівський – Говори

14,0

О230207

Осламів – Карачіївці ч/з Калюсик

7,6

О230208

Осламів – Зоряне

6,8

 

 

 

1

2

3

О230209

Віньківці – М.Олександрів

11,5

О230210

Адамівка – Черкасівка ч/з Покутинці

8,7

О230211

Адамівка – Зіньків

2,8

О230504

Новосілка – Охрімівці

3,8

О230512

Шелехове – Гоголі – Говори

26,7

О230515

Загінці – Яснозір’я

4,4

 

Разом по району:

140,2

Волочиський район

О230301

Волочиськ – Щаснівка

24,9

О230302

Волочиськ – Соломна

21,3

О230303

Волочиськ – Зайчики

22,2

О230304

Юхимівці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)

9,3

О230305

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Бубнівка ч/з Попівці

21,7

О230306

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Курилівка ч/з Чухелі

22

О230307

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Видава

11,9

О230308

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Юхимівці ч/з Трительники

11,9

О230309

(Волочиськ – Соломна) – елеватор

1

О230310

Соломна – Борщівка

2,1

О230311

Бокиївка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)     

1,3

О230312

об’їзна м. Волочиськ

0,8

О230313

Пахутенці – Клинини ч/з Кушнирівку

18

О230314

Яхнівці – Рябіївка

13

О230315

Гарнишівка – Вигода

5,5

О230316

Завалійки – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я)

6

О230317

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Війтівці

2,8

0230318

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Сарнів

2,2

О230319

Нова Гребля – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я)

2,5

О230320

Ясне – (Хмельницький – Волочиськ)

1

О230321

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Видава – Петриківці

1,9

О230322

Писарівка – Зелене

2,5

О231611

Улянове – (Волочиськ – Щаснівка)

2,6

 

Разом по району:

208,4

Городоцький район

О230401

Городок – Лисогірка

4

О230402

(Ярмолинці – Сатанів) – (Чернелівка – Городок – Смотрич)

22,4

О230403

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – В.Карабчиїв

36,2

О230404

Варівці – ст.Вікторія ч/з Н. Світ

24,8

О230405

Тростянець – (Варівці – ст. Вікторія) ч/з Басівку

10

О230406

(Ярмолинці – Сатанів) – Балакири

6,8

О230407

ст. Вікторія – Мудриголови

7,4

О230408

(Чернелівка – Городок – Смотрич) – Чорниводи

3,9

О230409

(Чернелівка – Городок – Смотрич) – Н.Пісочна

5,5

О230410

Купин – В.Яромирка – х. Золотарка  

9,1

О230411

об’їзна м. Городок

2,6

О230412

Дахнівка – Остапківці

12,6

О230413

Калитинці – (Чернелівка – Городок – Смотрич)

9,6

О230414

Немиринці – Журавлинці

11,5

 

 

 

1

2

3

О230415

Шишківці – [(Ярмолинці – Сатанів) – (Чернелівка – Городок – Смотрич)]

1,2

О230416

Хоптинці – Підлісний Веселець

2,8

О230417

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Кам’янка

1

О230418

Слобідка Сатанівська – Кам’янка

5,9

О230419

Липівка – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я)

2,6

О230420

Бубнівка – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я)

2,6

О230421

Курівка – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я)

2,6

О230422

Червона Поляна – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я)

7,6

О230423

Хоптинці – (Ярмолинці – Сатанів) з під’їздом до х. Червоного

11,4

О230310

Соломна – Борщівка

21,9

 

Разом по району:

226

Деражнянський район

О230501

Деражня – Масівці

16,7

О230502

Деражня – Явтухи

21,2

О230503

Деражня – Колосівка ч/з Галузенці

20,8

О230504

Новосілка – Охрімівці

14,7

О230505

Деражня – Черешенька

4,8

О230506

Красносілка – Новосілка

13,5

О230507

Згарок – Галузенці ч/з Коричинці

13

О230508

Коричинці – Вовковинці

4,1

О230509

Радівці – Степівка

16,5

О230510

Гришки – Вівсяники

11,8

О230511

(Деражня – Колосівка) – Шиїнці

6,6

О230512

Шелехове – Гоголі – Говори

1,8

О230513

Копачівка – (Голосків – Деражня – Лука Барська)

4

О230514

Загінці – Яснозір’я

4,2

О230515

під’їзд до с. Городище

1,9

О230516

Вовковинці – Бар

4,1

О230517

під’їзд до смт Лозове 

4,2

О230518

під’їзд до с. Гатна

0,5

О230519

Кальня – (Голосків – Деражня – Лука Барська)

0,5

О230520

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Шпичинці

2,1

О231004

Летичів – Шпичинці

5

О231010

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – (Остропіль – Вовковинці)

1,6

О232017

Іванківці – Коржівці

2,4

 

Разом по району:

176

Дунаєвецький район

О230601

М.Карабчіїв – ст. Дунаївці

16,6

О230602

[(Житомир – Чернівці) – Маків – санаторій ] – під’їзд до цукрового заводу

0,5

О230603

Лошківці – [Томашівка – (Житомир – Чернівці)]

3

О230604

Харитонівка – (Житомир – Чернівці)

14,3

О230605

(Міцівці – Морозів) – Варварівка

6

О230606

Зеленче – Заставля

10,4

О230607

Міцівці – Морозів

19,5

О230608

Іванківці – Притулівка   

18,7

О230609

В.Побійна – (Іванківці – Притулівка)

4,8

 

 

 

1

2

3

О230610

(Дунаївці – Грушка) – Соколець

13,6

О230611

(Житомир – Чернівці) – Яцківці

18,1

О230612

ст. Балин – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський)

1,1

О230613

В.Кужелова – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський)

4,1

О230614

Горчична – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський)

3,8

О230615

(Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський) –Сивороги

4

О230616

(Житомир – Чернівці) – Ставище

2,9

О230617

Чаньків – (Житомир – Чернівці)

3,4

О230618

(Житомир – Чернівці) – Г.Блещанівська

8,2

О230619

(Дунаївці – Грушка) – Рачинці

2,1

О230620

Лисогірка – (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський)

1,7

О230621

(Іванківці – Притулівка) – Держанівка

2,4

О230622

(Житомир – Чернівці) – Маків – санаторій

1,3

О230623

Ярова Слобідка – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський)

10,9

О230624

Дем’янківці – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський)

1

О230625

(Дунаївці – Грушка) – Мушкутинці

1,6

О230626

(Житомир – Чернівці) – Воробіївка

2

О230627

[Томашівка – (Житомир – Чернівці)] – Удріївці

7,8

О230628

(Житомир – Чернівці) – Вихрівка

4,1

О230629

обхід м.Дунаївці

2,7

О230630

Томашівка – (Житомир – Чернівці)

11,9

 

Разом по району:

202,5

Ізяславський район

О230701

Ізяслав – Н. Село ч/з Білогородку, Христівку

37,7

О230702

Ізяслав – Тишевичі

9,9

О230703

Клубівка – Підлісці

10,2

О230704

Білогородка – Базалія ч/з Волицю

3,4

О230705

Ізяслав – Білотин ч/з Михлю

18,9

О230706

Влашанівка – Тарасівка

10,8

О230707

Білогородка – ст. Білогородка

3,6

О230708

Білиженці – ст. Білогородка

3,6

О230709

Борисів – Клубівка ч/з Більчин

13,4

О230710

В.Пузирки – під’їзд до ст. В.Пузирки

2,8

О230711

Теліжинці – Сахнівці ч/з Сохужинці

16,7

О230712

(Ізяслав – Тишевичі) – Нечаївка ч/з Зубарі

6,4

О230713

(Ізяслав – Тишевичі) – (Корець – Славута – Антоніни) ч/з Ріпки

7,1

О230714

Чіпці – Григорівка ч/з Ліщани, Бейзими

10

О230715

(Кам’янка – Шепетівка) – Білеве ч/з Припутні

3,6

О230716

Поліське – Михнів

12,7

О230717

Стороничі – Плужне

7

О230718

Кунів – Болотківці

0,5

О230719

Ізяслав – Сошне

3,3

О230119

Залужжя – Покощівка ч/з Двірець

9,9

О230720

Н.Гутисько – (Білогір’я – Плужне)

14,6

О230102

Білогір’я – Плужне

4,8

 

Разом по району:

210,9

Кам’янець-Подільський район

О230801

Оринин – Підпилип’я

11

 

 

 

1

2

3

О230802

Ніверка – (Татарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Поділь­ський)

21,7

О230803

Завалля – Гринчук

27,5

О230804

Довжок – Ластівці

13,7

О230805

Ходорівці – Княгинин

4,6

О230806

Гаврилівці – Сокіл

11,2

О230807

Слобідка Кульчієвецька – Врублівці

11,5

О230808

Княжпіль – (Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця)

4,3

О230809

(Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця) – Китайгород

3,1

О230810

Дерев’яни – Калачківці

16,8

О230811

Кам’янець-Подільський – Супрунківці

16,3

О230812

(Житомир – Чернівці) – Гуменці

1,9

О230813

Нігин – Залісся-2 ч/з Думанів 

10,7

О230814

(Кам’янець-Подільський – Білогір’я – (Ярмолинці – Кам’я­нець-Подільський) ч/з В.Залісся

12,8

О230815

Калачківці – Рогізна

3

О230816

Гуменці – М.Залісся

3,3

О230817

Аєропорт – Кам’янка

0,3

О230818

під’їзд до м. Кам’янець-Подільський

2,5

О230819

Грушка – Чабанівка

8

О230820

Крушанівка – Нефедівці

5,1

О230821

(Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця ) – Колодіївка

5,3

О230822

(Татарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Подільський) – Голосків ч/з Ульянівку

10

О230823

Рихта – Завалля

7,1

О230824

Довжок – Кудринці

22,2

О231803

Збриж – Нігин

1,4

 

Разом по району:

235,3

Красилівський район

О230901

Красилів – (Житомир – Чернівці) ч/з Каламаринку

8,8

О230902

Красилів – Баглайки

10,6

О230903

Красилів – Заруддя

16,5

О230904

Щиборівка – Михайлівці

7,8

О230905

Веселівка – Пашутинці

1,6

О230906

Яворівці – (Красилів – Заруддя)

3

О230907

Дубище – Марківці

16,1

О230908

Красилів – Новодубище

13,4

О230909

Заслучне – Трудове

13,8

О230910

Великі Зозулинці – Малі Зозулинці

4,2

О230911

Чапаївка – Кошелівка

6,5

О230912

Вербівка – Чернелівка

18,6

О230913

об’їзна м. Красилова

5,4

О230914

ст. Антоніни – Кузьмин ч/з Манівці

21,5

О230915

Красилів – (Старокостянтинів – Антоніни)

17,7

О230916

[Красилів – (Старокостянтинів – Антоніни)] – Дружне

1,8

О230917

[Теофіполь – Красилів до а/д (Житомир –Чернівці)] – Жовтневе

6,3

О230918

Решнівка – Севрюки

2,3

О230919

Васьківчики – Корчівка

19,5

 

 

 

1

2

3

О230920

Нова Криворудка – Антоніни

19,8

О230921

Якимівці – [Теофіполь – Красилів до а/д (Житомир – Чернівці)]

5,7

О230922

Велика Медведівка – Кременчуки

12,9

О231610

Лютарівка – Чернелівка

18,4

 

Разом по району:

252,2

Летичівський район

О231001

Лісоберезівка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка)

7,2

О231002

Попівці – Суслівці

4,3

О231003

Остропіль – Вовковинці – Грушківці

3

О231004

Летичів – Шпичичці

12,7

О231005

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Голенищево

16,4

О231006

Ставниця – Свічна

23,7

О231007

Ставниця – Щедрова

16,5

О231008

Летичів – Гречинці

15,1

О231009

Волосівці – [(Житомир – Чернівці) – Меджибіж]

4

О231010

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – (Остропіль – Вовковинці)

20,1

О231011

Летичів – Рудня

6,5

О231012

Козачки – (Остропіль – Вовковинці) 

4,3

О231013

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Требухівці

1,1

О231014

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Шпиченці

7,6

О231719

Хмельницький – Голосків

4,1

О231705

(Житомир – Чернівці) – Меджибіж

13,2

 

Разом по району:

159,8

Новоушицький район

О231101

Нова Ушиця – Куражин

26,9

О231102

Антонівка – Пижівка

30

О231103

Нова Ушиця – Загоряни

18,3

О231104

Струга – Рудківці – Дністровське водосховище

21,1

О231105

Борсуки – Березівка

9,6

О231106

Куча – Хребтіїв

12,8

О231107

Губарів – З.Курилівці

10

О231108

Заборознівці – Заміхів

13,1

О231109

Заміхів – Струга

6

О231110

Цівківці – Каскада

7,5

О231111

Нова Ушиця – Філянівка

1,3

О231112

Глибочок – (Солобківці – Нова Ушиця)

8,5

О231113

Джуржівка – (Солобківці – Нова Ушиця)

9

О231114

об’їзна смт.Нова Ушиця

2,5

О231115

Косиківці – (Антонівка – Пижівка)

4,6

О231116

М.Стружка – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський)

0,9

 

Разом по району:

182,1

Полонський район

О231201

Полонне – Гриців

24,6

О231202

Новаки – Полонне

19

О231203

Новоселиця – межа району ч/з Котелянку, Прислуч

20,5

О231204

Буртин – Понінка

10,9

 

 

1

2

3

О231205

об’їзна м. Полонного

4,9

О231206

Сягрів – Н.Лабунь

17,2

О231207

М.Каленичі – Коханівка

5,9

О231208

(Полонне – Гриців) – М.Шкарівка

12,8

О231209

Сасанівка – Храбузна ч/з Кустівці

20,5

О231210

(Шепетівка – Чуднів – Бердичів) – Черніївка

12

 

Разом по району:

148,3

Славутський район

О231301

Ганнопіль – Старий Кривин

19,7

О231302

Піддубці – Ганнопіль

19,8

О231303

Славута – Хоровець – В.Правутин

36,9

О231304

Берездів – М.Правутин

7,8

О231305

Берездів – (Корець – Славута – Антоніни) ч/з Сьомаки

20,2

О231306

Волиця – Губельці

3,1

О231307

Прикордонна Улашанівка – Понора

6,1

О231308

Плоска – Дяків

5,9

О231309

Жуків – Марачівка – Миньківці

11,8

О231310

х. Шевченко – Романіни 

7

О231311

Кутки – Хвощівка

5,7

О231312

Нараївка – Рівки

6,6

О231313

Довжки – Ганнопіль

6,3

О231314

Піддубці – Мухарів

5,9

О231315

Берездів – Красностав

8,3

О231316

Тростянець – Ставичани

8,1

О231317

Цвітоха – (Городище – Рівне – Старокостянти­нів)

1,5

О231318

(Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Полянь

2,7

О231319

Улашанівка – (Корець – Славута – Антоніни)

4,7

О231320

Улашанівка – Славута

3

О231321

ст. Кривин – (Городище – Рівне – Старокостянтинів)

1,5

О231322

Славута – Хоровиця

10,9

О231906

Дубіївка – Манятин

8,2

 

Разом по району:

211,7

Старокостянтинівський район

О231401

Старокостянтинів – Загірне

20,4

О231402

об’їзна м. Старокостянтинів        

11,2

О231403

Пеньки – В.Пузирки ч/з Бовкуни

10,6

О231404

Пихтії – Костянець ч/з Бутівці, Стецьки

19,3

О231405

(Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Партинці

9,4

О231406

Миролюбне – Круглики

7,8

О231407

(Житомир – Чернівці) – Немиринці ч/з Морозівку 

19

О231408

Великі Мацевичі – Писарівка

4,9

О231409

Сахнівці – Хижники ч/з Киселі

13,7

О231410

Чорна – Остропіль ч/з Райки

10,1

О231411

(Старокостянтинів – Шрубків) – Іванківці ч/з Ілляшівку

10,7

О231412

Мартинівка – Коржівка

8

О231413

Миролюбне – Підгірне

8,3

О231414

Ладиги – Пасічна

5,5

О231415

(Житомир – Чернівці) – Григорівка

3,1

 

 

1

2

3

О231416

(Шепетівка – Старокостянтинів) – Демківці

1,1

О231417

Червона Семенівка – (Городище – Рівне – Старокостянтинів)

9,5

 

Разом по району:

172,6

Старосинявський район

О231501

Стара Синява – Травневе

12,1

О231502

Стара Синява – Нова Синявка

14,8

О231503

Стара Синява – Дубова

15,5

О231504

(Остропіль – Вовковинці) – Хмільник

9,3

О231505

Харківці – Адампіль

12,4

О231506

(Остропіль – Вовковинці) – Бичева ч/з Мшанець

2,6

О231507

(Стара Синява – Дубова) – (Старокостянтинів – Загірне)

1,7

О231508

Ожарівка – Пишки

3,2

О231509

Пилява – Карпівці

9,4

О231510

Дашківці – Щербані

8,2

О231511

пїд’їзд до с. Сьомаки

1,3

О231512

(Остропіль – Вовковинці) – Адампіль

1,2

О231414

Ладиги – Пасічна

5,1

О231411

(Старокостянтинів – Шрубків) – Іванківці ч/з Ілляшівку

16,5

 

Разом по району:

113,3

Теофіпольський район

О231601

Теофіполь – (Ямпіль –Тихомель) ч/з Човгузів

11,4

О231602

Теофіполь – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) ч/з Котюржинці

13,6

О231603

Волиця – Троянівка

9

О231604

(Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – (Білогородка – Базалія) ч/з Шибена, В.Лазучин

42,7

О231605

Шибена – Елізаветпіль ч/з Гальчинці

10,8

О231606

(Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – Колісець

13,4

О231607

Караїна – Гальчинці ч/з Медисівку

7

О231608

(Білогородка – Базалія) – М.Жеребки

7

О231609

(Теофіполь – Красилів – до а/д Житомир –Чернівці ) – М.Петровського ч/з Олійники

5,6

О231610

Лютарівка – Чернелівка

3

О231611

Улянове – (Волочиськ – Щаснівка)

1,6

О231612

(Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – Кунча

0,7

О230704

Білогородка – Базалія ч/з Волицю

39,7

О230112

Окіп – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я)

11,8

 

Разом по району:

177,3

Хмельницький район

О231701

Хмельницький – Миколаїв ч/з Іванківці

20,3

О231702

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Ружична ч/з Жучківці

39,8

О231703

П.Гринівці – В.Гора

12,8

О231704

Ставчинці – (Хмельницький – Волочиськ) ч/з Захарівці

11,9

О231705

(Житомир – Чернівці) – Меджибіж

17,9

О231706

(Хмельницький – Миколаїв) – Грузевиця ч/з Осташки

8,3

 

 

1

2

3

О231707

Редвинці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)

18,1

О231708

Терешівці – Пирогівці

13,8

О231709

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Андрійківці ч/з Малиничі

10,5

О231710

Лапківці – Чорний Острів ч/з Рідкодуби

9,2

О231711

(Красилів – Заруддя) – (Житомир – Чернівці)

2,4

О231712

Хмельницький – (Житомир – Чернівці) ч/з Л.Гринівці

5,1

О231713

(Житомир – Чернівці) – Шпиченці

7,6

О231714

Климашівка – (Житомир – Чернівці)

6,4

О231715

Малашівці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)

3,3

О231716

Олешин – (Хмельницький – Миколаїв)

2,5

О231717

Чабани – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)

2

О231718

Шаровечка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)

1,5

О231719

Хмельницький – Голосків

18,1

О231720

(Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Рижулинці

4

О231721

під’їзд до госпіталю

0,6

О231009

Волосівці – [(Житомир – Чернівці) – Меджибіж]

8,2

О230501

Деражня – Масівці

2,7

 

Разом по району:

227

Чемеровецький район

О231801

Чемерівці – Криків

10,9

О231802

(Чемерівці – Криків) – М.Зелена ч/з Шидлівці

8,4

О231803

Збриж – Нігин

29,8

О231804

Бережанка – Пукляки

32,7

О231805

Свіршківці – Сл.Скіпчанська ч/з Вишнівчик

20,6

О231806

Закупне – Дубівка

6,7

О231807

Гусятин – Антонівка

27,5

О231808

Юрківці – (Чемерівці – Криків)

1,5

О231809

Шидлівці – Андріївка

5,3

О231810

Вільхівці – Вівся ч/з Романівку

19

О231811

(Гуків – Дунаївці – Могилів – Подільський) – Біла

3,9

О231812

Цикова – Черче

6,5

О231813

Ружа – Кормильче

5

О231814

Н.Життя – Михайлівка

8,3

О231815

Сокиринці – Чагарівка

4,1

О231816

Долинівка – Гуків

4

О231817

Ямпільчик – Хропотова

5,8

О231818

Залісся – Свіршківці

6

 

Разом по району:

206

Шепетівський район

О231901

Шепетівка – Пліщин

5

О231902

Шепетівка – Судилків

4,7

О231903

Хутір – Кліментовичі

16,9

О231904

Чотирбоки – Ленківці

4,8

О231905

(Кременець – Біла Церква) – Сульжин ч/з Вербівці

4,4

О231906

Дубіївка – Манятин ч/з Рилівку

10,9

О231907

під’їзд до Чотирбоцького ХПП

0,4

О231908

(Шепетівка – Чуднів – Бердичів ) – Новичі

1

 

 

1

2

3

О231909

Бронники – Конотоп

14,1

О231910

(Городище – Рівне – Старокостянтинів) – (Кам’янка – Шепетівка) ч/з Плесну

2,8

О231911

Пиляї – Білопіль ч/з Мокіївці

8,6

О231912

(Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Марківці ч/з Вишневе

15,6

О231913

Саверці – (Кременець – Біла Церква) ч/з Лотівку

7,2

О231914

Хролин – Рожична ч/з Медведівку

18

О231915

Вовківці – (Городище – Рівне –Старокостянтинів)

3

О231916

К.Решнівка – Сошки

10,9

О231917

(Кременець – Біла Церква) – Коськів

2,3

О231918

об’їзна дорога Шепетівка – Судилків “кільцева”

3

О231201

Полонне – Гриців

2

 

Разом по району:

135,6

Ярмолинецький район

О232001

Ярмолинці – Коритна

17,5

О232002

Ст.Скібнево – Королівка

34,2

О232003

(Житомир – Чернівці) – М.Морозівський

18,4

О232004

(Житомир – Чернівці) – Круті Броди

15,7

О232005

Баламутівка – Шарівка

10,5

О232006

ст. Ярмолинці – Томашівка

3,2

О232007

(Хмельницький – Віньківці – Ялтушків) – Іванківці

9,7

О232008

(ст. Скібнево – Королівка) – Лебедівка

11,5

О232009

Сутківці – Борбухи

7,3

О232010

Стріхівці – Андріївка

3,8

О232011

Косогірка – Савинці

2,5

О232012

(Житомир – Чернівці) – Соколівка

0,6

О232013

(ст. Скібнево – Королівка) – Вербка

2,9

О232014

Соснівка – (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський)

1,8

О232015

Тарасівка – (Стріхівці – Андріївка)

1,3

О232016

Ясенівка – (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський)

1,5

О232017

Іванківці – Коржівці

3,6

 

Разом по району:

146

 

Усього:

3680