УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » 28 км автодоріг Хмельниччини відремонтували поточним середнім ремонтом

28 км автодоріг Хмельниччини відремонтували поточним середнім ремонтом

«Цьогоріч, поточним середнім ремонтом нам вдалось відремонтувати 28 км автомобільних доріг державного значення, на суму 97 млн. грн., що у 6 разів перевищує показники минулого року», - зауважив начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк у прямому ефірі телепрограми «Тема».  

За його словами, роботи із поточного середнього ремонту виконані майже на 100%. Підрядникам залишилось завершити укріплення узбіч щебеневими сумішами та поновити розмітку на деяких ділянках автодоріг.

Відповідаючи на питання телеглядачів в ефірі телерадіокомпанії «Поділля-центр», Петро Іванович зауважив: «Питання якості виконання робіт – це питання «№ 1» для всіх. Здійснюючи контроль за якістю ремонтних робіт ДП «Дорцентр» неодноразово здійснювались перевірки влаштованого дорожнього покриття, проводились заміри товщини шарів асфальтобетону, відбір матеріалів для подальших досліджень в лабораторії. Виявлені в результаті однієї із перевірок недоліки, були негайно ліквідовані підрядником».

«Окрім поточного середнього ремонту, сьогодні виконуються роботи із поточного дрібного ремонту, на який із державного бюджету виділено майже 47 млн. грн., 50 % з яких вже освоєно підрядниками. Зокрема, ведуться роботи на автомобільних дорогах місцевого значення Довжок-Кудринці, Білогір’я-Плужне, Н-03-Меджибіж, Старокостянтинів-Шрубків-Іванківці та на а/д Житомир-Чернівці», - зазначив Петро Гнидюк.

Прес-служба САД у Хмельницькій області

Детальніше у відео: