Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Автодорога Житомир-Чернівці - під пильним наглядом

Автодорога Житомир-Чернівці - під пильним наглядом

Вчора, 30 серпня, начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, Петро Гнидюк, проінспектував хід ремонтних робіт на об’єктах, що знаходяться на автодорозі Н-03 Житомир-Чернівці.

«Цьогоріч, у рамках реалізації бюджетної програми “Покращення стану автомобільної дороги Житомир — Чернівці” ремонтні роботи ведуться на семи об’єктах, два з яких знаходяться на завершальному етапі: до введення  в експлуатацію готуємо побудовану ділянку об’їзної дороги м. Дунаївці, а на відремонтованій ділянці поблизу цього ж населеного пункту, протяжністю трохи більше 4 км, проводяться роботи із укріплення узбіч, нарізання кюветів, нанесення дорожньої розмітки", - зазначає Петро Гнидюк.

За його словами, роботи на всіх об’єктах ведуться згідно графіку та до кінця жовтня мають бути завершені.

Поточний середній ремонт триває на ділянці дороги Н-03, протяжністю 3 км, у с. Шатава, де 50% від запланованих робіт виконано.

На «Тещиному язику» підрядником продовжуються роботи із розширення проїзної частини ще однією смугою.  Цього року на «подільському серпантині» заплановано влаштувати лише нижній шар асфальтобетонного покриття до мосту через р. Мукша, на якому теж ведуться роботи.

Продовжується капітальний ремонт вулиці Північної, що у м. Кам’янець-Подільському. Наразі, підрядним підприємством ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» влаштовується основа дорожнього одягу із щебеневих сумішей. 

Фінансування ремонтних робіт на автодорозі Н-03 здійснюється за програмою “Покращення стану автомобільної дороги Житомир — Чернівці”, згідної якої, для Хмельниччини Урядом передбачено 302 481,438 тис. гривень.  https://www.kmu.gov.ua/…/n…/deyaki-pitannya-finansuvannya-ob.

Прес-служба САД у Хмельницькій області