УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Автодорогу М-12 ремонтують за технологією «Сларі-Сіл»

Автодорогу М-12 ремонтують за технологією «Сларі-Сіл»

На Західному під’їзді до м. Хмельницького км 1-2 (автодорога М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка) підрядним підприємством Тзов «Дорбуд Сервіс Груп» виконуються роботи із поточного дрібного ремонту, які передбачають влаштування тонкошарового покриття типу «Сларі-Сіл».

Суть технології полягає в тому, що на попередньо вирівняну поверхню автодороги укладається суміш, яка заповнює  невеликі тріщини та пустоти, чим формує захисний шар.

Такий шар зносу типу «Сларі-Сіл» являє собою сформовану литу емульсійно-мінеральну суміш до складу якої входять: катіоноактивна бітумна емульсія, мінеральний матеріал, щебінь дрібних фракцій,  вода, цемент та спеціальні добавки.

Даний вид ремонту виконується з метою продовження терміну служби існуючого дорожнього покриття, адже шар зносу, який укладається, запобігає негативному впливу природно-кліматичних факторів, забезпечує необхідну шорсткість та водонепроникність покриття.

У такий спосіб, на ділянці, протяжністю 2 км, на в’їзді до міста, влаштовується покриття у два шари, загальною товщиною 25 мм.

Рух автотранспорту по такій поверхні відкривається вже через 2-3 години після укладання.

Прес-служба САД  у Хмельницькій області