УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Автодороги області комісійно обстежать

Автодороги області комісійно обстежать

Представники Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та Нацполіції приступили до весняного комісійного огляду автомобільних доріг загального користування державного значення.

У ході практичного етапу обстеження, що проходитиме з 23 березня до 17 квітня, фахівці перевірятимуть автомобільні дороги та залізничні переїзди області щодо їх придатності до експлуатації після зимового періоду та з метою визначення необхідних об'сягів ремонтних робіт при підготовці їх до літнього періоду експлуатації.

Наразі триває підготовчий етап, під час якого складаються спільні графіки комісійних обстежень, визначається склад комісії, проводиться підготовка виробничих баз та спеціальної дорожньої техніки.

Особливу увагу під час обстеження планується приділити облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок та місць концентрації ДТП, відповідності встановлених знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху.

У ході огляду фіксуватимуть стан покриття проїзної частини, узбіч, смуги відведення, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо.

Також, проведуть моніторинг рекламних конструкцій, розташованих у смугах відведення доріг та майданчиків для здійснення габаритно-вагового контролю.

Усі виявлені недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт фіксуватимуться в актах та приписах, які будуть доведені  підряднику задля їх якнайшвидшої ліквідації.

Прес-служба САД у Хмельницькій області