УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Часткове обмеження руху транспорту в Летичеві

Часткове обмеження руху транспорту в Летичеві

ОНОВЛЕНО: вранці 17 травня 2021 року почав діяти реверсивний рух мостом із світлофорним регулюванням.
 
В зв'язку із проведенням робіт з капітального ремонту на автодорозі державного значення М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знамянка (М-30 Стрий - Ізварине), на 314 км автошляху, в смт. Летичів з 17 травня 2021 року встановлять часткові обмеження руху автомобільного транспорту на мосту через р. Вовк.
Буде встановлено реверсивний режим проїзду зі світлофорним регулюванням руху.
Нагадаємо:
Автошлях М-12 Стрий - Тернопіль - Кропивницький - Знамянка (Майбутня "Дорога єдності" М-30 Стрий - Ізварине) ремонтується турецькою компанією “Onur Taahhut Tașimacilik Inșaat Ticaret ve Sanayi A.S.” за кошти Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку.
Загальна протяжність ремонтованої ділянки за двома лотами становить близько 41 км.
Під час спільного візиту голови Хмельницької ОДА Сергія Гамалія та начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Валентина Данилюка на базу підрядника в місці дислокації ремонтних робіт, проведеного в квітні 2021 року, підрядником анонсовано збільшення кількості техніки та персоналу на об’єкті та дано обіцянку у виконанні 90% передбаченого контрактом обсягу робіт до 30-ї річниці Незалежності України.
Закликаємо учасників дорожнього руху бути уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт, особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки. Просимо вибачення за тимчасові незручності під час руху.
Пресслужба САД у Хмельницькій області