Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Діяльність дорожників стала ще прозорішою для громадськості

Діяльність дорожників стала ще прозорішою для громадськості

7 квітня у залі засідань Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області відбулася зустріч керівництва Служби із представниками одинадцятьох громадських організацій Хмельниччини та журналістами місцевих ЗМІ, аби проінформувати громадськість про фінансування дорожньої галузі,  запланований обсяг державних закупівель, перелік об’єктів проведення поточного середнього ремонту у 2016 році.

«На сьогоднішній день, ми маємо скоригований план фінансування на 2016 рік, сума якого складає 200811,9 тис. грн., з них 104 млн. грн. – на поточний середній ремонт, 96811,9 тис. грн. – експлуатаційне утримання та поточний дрібний ремонт», - зазначив начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк.

«Згідно переліку об’єктів поточного середнього ремонту, затвердженого розпорядженням КМУ від 14 березня 2016 р. №154-р на окремі ділянки автодоріг загального користування передбачено кошти: Житомир-Чернівці – 30 млн. грн., Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка – 35 млн. грн., Р-05 Городище-Рівне-Строкостянтинів – 16 млн. грн., Ярмолинці – Сатанів – 5 млн. грн., Татарів-Косів-Коломия-Борщів-Кам’янець-Подільський – 4,5 млн. грн., Гуків-Дунаївці-Могилів-Подільський – 3,5 млн. грн., Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я – 10 млн. грн. Загалом планується відремонтувати 27,6 км автодоріг», - повідомив очільник дорожників.

Звернув увагу Петро Іванович і на зміни в законодавстві щодо співфінансування ремонтів доріг спільно з органами місцевого самоврядування: «Велику надію покладаємо на місцеві громади. Адже віднедавна закон дозволив їм фінансувати ремонтні роботи не лише на місцевих дорогах, але й на автошляхах загального користування».

За словами начальника Служби, на сьогодні рахунки вже відкрили громади на Білогірщині, Ізяславщині, Красилівщині. В Ізяславському районі вже розпочаті роботи. Дорожники сподіваються, що у всіх районах і громадах області незабаром розпочнуться аналогічні процеси, адже дорогами загального користування користуються усі, тому й ремонтувати необхідно спільними зусиллями.

«Аби завчасно приступити до виконання ремонтних робіт у Службі автодоріг вже за тиждень активно розпочинаємо проводити процедури державних закупівель. Так, 14 квітня об 11.00 відбуватиметься розкриття пропозицій конкурсних торгів на закупівлю послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення (ямковий ремонт покриття асфальтобетоном)», -  розповів перший заступник начальника Служби автодоріг та голова тендерного комітету, Станіслав Вінський. 

«З метою забезпечення прозорості та відкритості перед громадськістю проведення процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів транслюватиметься в он-лайн режимі на веб-сайті Служби автодоріг та Укравтодору, - повідомив він.

Безпосередню участь у процедурі закупівель, яка відбудеться  14 квітня об 11.00 у Службі автодоріг каб. 303, за бажанням, можуть взяти представники засобів масової інформації та уповноважені представники громадських об’єднань.

 

Прес-служба САД у Хмельницькій області