Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Ділянку автодороги М-12 передали в експлуатаційне утримання облавтодору: наразі там тривають ремонтні роботи

Ділянку автодороги М-12 передали в експлуатаційне утримання облавтодору: наразі там тривають ремонтні роботи

Дбаючи про безпеку учасників дорожнього та з метою покращення умов проїзду вкрай зруйновану ділянку автодороги М-12 ремонтують ямковим ремонтом.

Після розірвання контракту із китайською компанією експлуатаційним утриманням ділянки автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка від с. Голосків до кордону із Вінницькою областю км 291- км 322 займається ДП «Хмельницький облавтодор».

Проводиться ямковий ремонт як традиційним, так і струменевим методом, а найпроблемніші ділянки ремонтуються за допомогою асфальтоукладальника великими картами.

«Це є вимушений захід, адже ми повинні створити безпечні умови проїзду автодорогою.  На двох ділянках, які вкрай зруйновані, – це на 297 км біля с. Требухівці та біля с. Подільське км 309 буде влаштовано асфальтобетон суцільним шаром», зазначає начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк, - «Відкрити рух ділянкою, де проведені роботи китайською компанією, ми не можемо, через те, що не було влаштовано середнього шару асфальтобетонного покриття».

Просимо вибачення у водіїв за незручності та затори під час виконання ремонтних робіт.

Нагадаємо, що Укравтодор 3 червня 2019 року розірвав контракт із компанією Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd (Китай) «Роботи з підвищення рівня безпеки руху (реконструкція та капітальний ремонт) у відповідності до рекомендацій EuroRAP на ділянці автомобільної дороги М-12 км 291+240 – км 322+052».

 

Прес-служба САД у Хмельницькій області