Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Дорожники приймали вітання та нагороди з нагоди професійного свята

Дорожники приймали вітання та нагороди з нагоди професійного свята

День автомобіліста і дорожника — професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України, яке відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Сьогодні, 26 жовтня, у переддень професійного свята, у залі засідань обласної адміністрації відбулися урочистості. Вітали дорожників голова обласної адміністрації та голова облради.

Посадовці висловлювали слова подяки будівельникам доріг та  інфраструктури, оскільки – це люди, які сьогодні є на передовій економічних перетворень України.

«Усім відомо, що впродовж багатьох років в Україні нарікали на погані дороги, але нарешті ситуація у дорожній галузі змінилася. Швидко та кардинально звичайно виправити її неможливо, але надзвичайно приємно, що є вже перші відчутні результати», - зазначив, вітаючи присутніх, начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк.

Очільник дорожників повідомив, що цього року, завдяки безпрецедентному обсягові фінансування, вдалось відновити рекордну кількість кілометрів доріг Хмельницької області. Окрім того, вперше, після десятирічної перерви, відновлено будівництво на об’єктах-«довгобудах», проводиться реконструкція та капітальний ремонт доріг в області.

На завершення свого виступу, Петро Іванович побажав усім дорожникам та автомобілістам міцного здоров’я, подальшого професійного зростання, добробуту та родинного затишку. Нехай ваша нелегка праця буде нарешті належно оцінена, а масштабні проекти з реконструкції та будівництва доріг стануть реальністю сьогодення.

Представників дорожньої галузі було відзначено Почесними грамотами, подяками та подарунками від обласної ради та адміністрації.

Прес-служба САД у Хмельницькій області