Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Майже 300 одиниць техніки підготовлено до роботи взимку

Майже 300 одиниць техніки підготовлено до роботи взимку

«Філіями ДП «Хмельницький облавтодор» підготовлено 277 од. техніки, задіяної на зимовому утриманні доріг, що складає 100% від залученої кількості. Також, укладено 52 угоди на залучення 113 одиниць техніки сторонніх організацій для очистки доріг від снігу», - відзвітував начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк, у ході засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.

«Заготовлено 31,9 тис. т піску (при плановій потребі 39 тис. т), що становить 82% від необхідного, 4,48 тис. т солі (при потребі 5,1 тис. т) – 88% від річної потреби, отримано 45 вагонів солі», - продовжив він.

У своїй доповіді Петро Іванович зазначив, що для забезпечення оперативної обробки дорожнього покриття при перших ускладненнях погодних умов створено триденний запас паливо-мастильних матеріалів, а саме 11,6  т бензину та  18,6 т дизпалива.

Окрім того,  на автомобільних дорогах загального користування встановлено 660 комплектів знаків “зимової тематики”, підготовлено для встановлення 7260 шт. напрямних віх.

Проаналізувавши виникнення снігових переметів у минулих роках, визначено проблемні ділянки автодоріг, на яких встановлено 5800 п. м снігозахисних щитів.  

На аварійно – небезпечні ділянки автодоріг: спуски, підйоми, криві в плані, зупинки, тощо вивезено 3,3 тис. т протиожеледної суміші для ручної посипки.

«Службою автодоріг спільно з ДП “Хмельницький облавтодор” розроблений Порядок взаємодії при виникненні загрози природних стихійних явищ та надзвичайних подій, які спричинили порушення автомобільного сполучення. Порядком визначено координацію дій профільних служб, органів влади та місцевого самоврядування, автотранспортних підприємств, автоперевізників при виникненні ускладнень у русі по автодорогах, введення обмежень або закриття руху на проблемних ділянках автодоріг загального користування області. Окрім того, розроблений та затверджений порядок взаємодії з обласним відділенням “Укрпошти” в частині отримання інформації від водіїв, які перевозять пошту, про виявлені факти ускладнень проїзду по автодорогах з метою забезпечення відповідного реагування», - зазначив Петро Гнидюк.

 

Прес-служба САД у Хмельницькій області