Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Міст через р. Случ продовжують ремонтувати

Міст через р. Случ продовжують ремонтувати

На мосту через р. Случ, що у м. Старокостянтинові, на 138 км автодороги Н-03 Житомир-Чернівці, продовжуються ремонтні роботи.

Наразі, підрядною організацією ТзОВ «МСУ-2» (м. Київ) завершується влаштування проміжних опор мосту, підводна частина яких вже забетонована.

По закінченню цих робіт підрядник розпочне влаштування двох берегових опор.

Хід виконання ремонтних робіт інспектує начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк, зазначивши, що після ремонту ширина проїзної частини разом із тротуарами становитиме 15 м. На підходах до мосту та безпосередньо на ньому будуть влаштовані нові шари дорожнього покриття. На сьогодні, підрядником виконано ремонтних робіт на суму більше 8 млн. гривень.

Помірні зимові погодні умови дали можливість працювати відповідно до графіку. У квітні місяці планується відкриття руху через міст у реверсному режимі по лівому проїзду, а повністю завершити ремонт підрядник планує влітку.

Наразі, рух автотранспорту через міст закрито, об’їзд здійснюється об’їзною дорогою м. Старокостятинова.

Служба авомобільних доріг у Хмельницькій області просить вибачення за тимчасові незручності для водіїв.

Залізобетонна конструкція мосту, довжиною 57 метрів, була зведена у 1962 році. Реконструкція споруди проводилась у 1970 році. Влітку 2018 року на мосту сталась ДТП, в результаті якої було зруйновано тротуарну частину мосту: завантажена зерном вантажівка протаранила мостове огородження та перекинулась у воду.  

                                                                                                                                                                                                    Прес-служба САД у Хмельницькій області