Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » На автодорогах Хмельниччини активно ведуться роботи з ліквідації ямковості

На автодорогах Хмельниччини активно ведуться роботи з ліквідації ямковості

На автодорогах Хмельниччини активно ведуться роботи з ліквідації ямковості. Протягом минулого тижня, з 4 по 11 квітня, ліквідовано 6695 кв. м вибоїн на покритті.

Поряд із традиційним методом ліквідації ямковості гарячим асфальтобетоном застосовується також і пневмо-струменевий метод, суть якого полягає в тому, що спеціальний дорожній механізм за допомогою стисненого повітря видуває пил та чужорідні тіла з тріщин та ям на дорожньому покритті та відразу ж заповнює їх спеціальними матеріалами – сумішшю щебеню та бітумної емульсії.

У такий спосіб на замовлення Служби автомобільних доріг на автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка відремонтовано 1809 кв. м покриття.

Використання цього методу має цілу низку переваг, зокрема спрощення технологічного процесу очистки вибоїн і тріщин та їх стрімке заповнення з необхідним ущільненням суміші без застосування котка.

Крім того, поновлення руху транспортних засобів можливе одразу після проведення ремонту, що дозволяє запобігти утворенню заторів на ділянці, де проходять роботи.

Прес-служба САД у Хмельницькій області