Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » На автодорозі М-12 триває ремонт: 70% робіт уже виконано

На автодорозі М-12 триває ремонт: 70% робіт уже виконано

На автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам"янка, на ділянці від м. Хмельницького у напрямку смт. Війтівці, тривають ремонтні роботи. 

На сьогодні, підрядником влаштовано верхній шар дорожнього покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону, протяжністю більше 20 км.

На інших ділянках проводиться регенерація існуючого покриття, розширення проїзної частини, укладаються нижній та верхній шари дорожнього одягу, а також виконуються роботи по встановленню бар’єрного огородження.

Загалом, поточним середнім ремонтом заплановано відремонтувати 35 км автодороги М-12 від м. Хмельницького до смт. Війтівці. На сьогодні, підрядником виконано 70% запланованих робіт.

Окрім того, розпочаті роботи по вирубці дерев, зняттю рослинного шару, перевлаштуванню комунікацій на об’єктах капітального ремонту у смт. Війтівці та реконструкції західного під’їзду до м. Хмельницького.

Згідно Постанови КМУ №60 від 07.02.2018 на ремонтні роботи на автодорозі М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка передбачено кошти, у сумі 689843017 гривень.

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області просить вибачення за тимчасові незручності та звертається до водіїв з проханням бути уважними та взаємоввічливими, звертати увагу на дорожні знаки, дотримуватись обмежень швидкісного режиму, введених на ділянках проведення ремонтних робіт. 

Прес-служба САД у Хмельницькій області