Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » На дорогах Хмельниччини посилюють заходи безпеки дорожнього руху

На дорогах Хмельниччини посилюють заходи безпеки дорожнього руху

Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху ООН проходив з 6 по 12 травня. В рамках проведення Тижня безпеки Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області було обстежено 3 місця концентрації ДТП та 10 аварійно-небезпечних ділянок, приведено до належного стану 26 зупинок громадського транспорту та автопавільйонів.

Упродовж тижня було перевірено 12 місць проведення робіт на відповідність ДСТУ 8749:2017 «Безпека дорожнього руху. Огородження та організація руху в місцях проведення дорожніх робіт».

Станом на сьогодні, дорожниками замінено 528 шт. дорожніх знаків, встановлено 93 шт. напрямних стовпчиків, відремонтовано 1 км бар’єрного огородження, розпочато поновлення горизонтальної дорожньої розмітки та ін.

Крім цього, Службою автомобільних доріг заплановано ряд заходів на 2019 рік, які підвищать рівень безпеки дорожнього руху.

Зокрема, вже зараз тривають роботи із влаштування транспортної розв’язки кільцевого типу на автомобільній дорозі державного значення М-12 Західний під’їзд до м. Хмельницького, де вдвічі розширено проїзну частину, а на найнебезпечнішій ділянці автодороги Н-03, відомій як «Тещин язик», в результаті капітального ремонту побудовано додаткову смугу руху, до того ж, по завершенню ремонтних робіт буде встановлено бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі», зовнішнє освітлення та нові дорожні знаки.

Статистика щодо кількості ДТП на українських дорогах  невтішна. Основною причиною аварій  - є порушення водіями Правил дорожнього руху. 

Закликаємо водіїв дотримуватимуться правил дорожнього руху, особливо, - швидкісного режиму, безпечної дистанції, уникайте небезпечних маневрів на дорозі.

Бережіть себе та своїх близьких!

До відома: з 06 по 12 травня 2019 року Україна долучилася до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, що пройшов під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». Його мета: привернути увагу до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяти вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднати зусилля суспільства задля зменшення кількості смертей і травм, адже в Україні найбільша смертність на дорогах з-поміж усіх європейських країн.

 

Прес-служба САД у Хмельницькій області