Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » На Ізяславщині ремонтують дороги за кошти громад

На Ізяславщині ремонтують дороги за кошти громад

В Ізяславському районі за кошти місцевих громад та районного бюджету дорожники розпочали ремонт дорожнього покриття одразу на трьох автодорогах місцевого значення: С230725 об’їзна м. Ізяслав, О230702 Ізяслав – Тишевичі, О230714 Чіпці – Григорівка ч/з Ліщани.

Працівники п’ятьох філій ДП «Хмельницький облавтодор» приступили до виконання поточного дрібного ремонту, в межах якого на найбільш зруйнованих ділянках згаданих автодоріг асфальтобетонною сумішшю ліквідовуються деформації дорожнього покриття, відновлюється кромка проїзної частини, виконуються роботи із водовідведення, профілюються узбіччя.

Загалом, на Ізяславщині в умовах спільного фінансування виконання дорожніх робіт передбачається провести ремонт дорожнього покриття, на суму 1 млн. 710 тис. гривень.

«Незабаром ремонтні роботи за кошти місцевих бюджетів розпочнуться і на Білогірщині, Красилівщині, Ярмолинеччині. Підготовчі процеси тривають майже в усіх районах і громадах області», -  зазначає начальник Служби автодоріг, Петро Гнидюк.

«Велику надію покладаємо на кошти місцевих громад, адже віднедавна закон дозволив їм фінансувати ремонтні роботи на автодорогах загального користування», -  підсумував він.

 

Прес-служба САД у Хмельницькій області