УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » На Західному під"їзді завершується влаштування середнього шару покриття

На Західному під"їзді завершується влаштування середнього шару покриття

Підрядним підприємством ТзОВ «СТЛ+М» ведуться роботи із реконструкції автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на ділянці  - Західний під’їзд до м. Хмельницького (км 0+000 – км 0+930).

Наразі, на під’їзді до міста підрядник завершує укладання середнього шару асфальтобетонного покриття, товщиною 6 см, поверх нижнього шару, влаштованого тогоріч. Для запобігання утворення поздовжніх тріщин, перед уклданням, стелиться геотекстильна решітка.

Цьогоріч заплановано завершити будівництво транспортної розв’язки типу «Кільце» на 252 км та влаштувати верхній завершальний шар покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону. 

Станом на сьогодні, підрядником виконано робіт на суму 10,2 млн. гривень.

В результаті проведення реконструкції на ділянці, протяжністю майже 1 км, проїзна частина стане вдвічі ширшою і становитиме 15 м.  Розділювальна смуга, шириною 3 м, влаштовуватиметься в асфальтобетонному покритті, на ній буде встановлено освітлення та бар’єрне огородження.

Відповідно до програми «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів-Тернопіль-Умань, Біла Церква-Одеса-Миколаїв-Херсон» (розпорядження КМУ від 06.02.2019 р. № 104-р) https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/104-2019-р на реконструкцію Західного під’їзду до м. Хмельницького у 2019 році передбачено 65 млн. гривень.

Прес-служба САД у Хмельницькій області