УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Новий керівник – нові технології

Новий керівник – нові технології

З приходом нового начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, на дорожню мережу області прийшли і нові технології.

Так, на замовлення Служби автодоріг, працівниками ДП Дорожній контроль якості було проведено роботи по моніторингу якості збудованих та відремонтованих об’єктів, які знаходяться на гарантійних термінах.

Інноваційна система моніторингу якості дорожніх покриттів, яка здійснюється надсучасною мобільною лабораторією ДП «Дорожній контроль якості» дозволяє проводити вимірювання відповідно до міжнародних стандартів з високим класом точності.

Роботи по впровадженню системи моніторингу у Хмельницькій області проведено на ділянці автомобільної дороги М-12 Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка, км 219+600 – км 252+170.

Під час моніторингу проведено оцінку рівності верхнього шару за міжнародним індексом IRI та високоточне відео-сканування покриття для виявлення наявності дефектів.

Надалі, такі роботи передбачається проводити 2 рази на рік (до та після зимового періоду) для накопичення показників та аналізу їх зміни у часі з чіткою локалізацією.

У разі виявлення дефектів, що потребують негайної ліквідації на основі даних системи моніторингу буде проводитись претензійна робота до підрядника для усунення недоліків.

Комплексна мобільна лабораторія розроблена на замовлення ДП «Дорожній контроль якості» українськими підприємствами ТОВ «ЕМСС» та ТОВ «RadialTec» за участі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Прес-служба САД у Хмельницькій області