Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Пішохідні переходи стануть безпечнішими

Пішохідні переходи стануть безпечнішими

На відремонтованих ділянках автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, від м. Хмельницького до смт. Війтівці, у зоні пішохідних переходів наносять шумові смуги.

Яскраві червоні смуги, що влаштовуються на дорожньому покритті у декілька рядів, спричиняють вібрацію та шум при наїзді на них колесами авто, чим привертають увагу водія та примушують його зменшити швидкість перед пішохідним переходом – смертельно небезпечним місцем для пішоходів.

Хороша дорога провокує водіїв втрачати контроль над швидкістю, порушувати швидкісний режим, правила маневрування, а це все призводить до тяжких ДТП із людськими жертвами.

Окрім влаштування шумових смуг, вживаються інші заходи підвищення безпеки руху, зокрема, на цій ділянці: встановлюються нові  модифіковані дорожні знаки із жовтою каймою, яку добре видно у темну пору доби, наноситься горизонтальна дорожня розмітка холодним пластиком, використання якого забезпечує не лише кращу видимість, але й краще зчеплення шин з поверхнею та шумовий ефект при наїзді, що підвищує увагу водія.

Прес-служба САД у Хмельницькій області