УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Президент України Володимир Зеленський проінспектував капітальний ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, що здійснюється в межах програми «Велике будівництво»

Президент України Володимир Зеленський проінспектував капітальний ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, що здійснюється в межах програми «Велике будівництво»

Президент України Володимир Зеленський проінспектував капітальний ремонт автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, що здійснюється в межах програми «Велике будівництво».

Загалом, протяжність автошляху в області становить 140,7 км. З них цьогоріч заплановано оновити 56 км за кошти держбюджету та ще 40 км – у межах проєкту з Міжнародним банком реконструкції та розвитку.

«Дорога М-12 – це частина міжнародного коридору GО Highway, який іде до Одеси. Але якщо говорити про Хмельницьку область, то в цьому році ми зробимо всі необхідні 100 км. Зокрема, робимо окружну», – доповів Президенту голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков.

Також, очільник Укравтодору повідомив, що цьогоріч планується повністю завершити ремонт дороги від Хмельницького до Кам’янця-Подільського.

Наразі, всі роботи йдуть згідно з планом. Капітальний ремонт паралельно ведуть чотири підрядники на восьми ділянках. Водночас поточний середній ремонт триває на п'яти ділянках, по всій протяжності яких уже влаштовано нижній шар асфальтобетонного покриття.

За амбітними планами Укравтодору у 2020 році на Хмельниччині заплановано оновити 208,8 км доріг державного значення.