УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Продовжуємо ремонтувати автодорогу національного значення Н-03 Житомир - Чернівці

Продовжуємо ремонтувати автодорогу національного значення Н-03 Житомир - Чернівці

Ділимося новинами з кількох ділянок:
 
- між с. Вишнопіль та с. Старий Остропіль, на ділянці капітального ремонту, км 99+900 - км 104+000 підрядником СУНП "Автострада" розпочато влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону;
- поблизу с. Самчики, на ділянці поточного середнього ремонту км 120+000 - км 123+300, на лівій смузі руху підрядником ТОВ "СТЛ+М" влаштовується шар дорожнього одягу з щебенево-піщаної суміші, укріпленої цементом;
- також активно тривають ремонтні роботи на 3-кілометровій ділянці реконструкції  автодороги Н-03 Житомир - Чернівці між селами Пашутинці та Пашківці, км 163+212 – км 166+247. На ділянках, де виконана виторфовка та заміна ґрунтів та ущільнення насипі, підрядником АТ "URD "Українські дороги" (ПрАТ "Хмельницьке ШБУ-56") розпочато влаштування щебеневої основи дорожнього одягу.
- розпочато підготовчі роботи на суміжній ділянці, км 166+329 – км 170+449, яку також на замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, поточним середнім ремонтом ремонтує АТ "URD "Українські дороги" (ПрАТ "Хмельницьке ШБУ-56"). Наразі демонтують перильне огородження та прикромочні водовідвідні лотки.
 
Нагадаємо:
В рамках реалізації програми Президента України "Велике будівництво", 2020 року відремонтували близько 60 км автодороги Н-03 в напрямку від Хмельницького до Кам'янця-Подільського. Цьогоріч плануємо відремонтувати ще 95 км. На ділянках від м. Хмельницького до кордону із Житомирською областю та від м. Кам'янця-Подільського до кордону з Чернівецькою областю заплановано об'єкти реконструкції, поточного середнього та капітального ремонту.
 
Звертаємо увагу учасників дорожнього руху на те, що на час проведення ремонтних робіт на ділянках автодороги Н-03, рух автомобілів точково ускладнено. Тож просимо Вас бути уважними, дотримуватись швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!