УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Проект GO Highway: що планується на Хмельниччині

Проект GO Highway: що планується на Хмельниччині

Проект GO Highway (Gdansk-Odesa) — проект транснаціонального транспортного коридору, в рамках якого планується з’єднати українські чорноморські порти Миколаєва та Одеси з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

До проекту GO Highway увійшла міжнародна автодорога М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка. У межах Хмельницької області заплановано відремонтувати поточним середнім ремонтом ділянку вказаної дороги, протяжністю майже 40 км, від м. Хмельницького до смт. Війтівці, (215 – 252 км).

Службою автомобільних доріг у системі «ProZorro» проводяться тендерні процедури на визначення підрядника, який ремонтуватиме зазначену ділянку дороги. https://prozorro.gov.ua/tender/search?query=Служба%20автомобільних%20доріг%20у%20Хмельницькій%20області

Окрім поточного середнього ремонту на автодорозі М-12 запланована реконструкція західного під’їзду до м. Хмельницького та капітальний ремонт ділянки через смт. Війтівці. Наразі, проектно кошторисна документація на ці об’єкти знаходиться на експертизі.

У рамках реалізації проекту «Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху», що фінансується Міжнародним банком реконструкції та розвитку, ремонтні роботи також виконуватимуться на автодорозі М-12 від с. Голосків до кордону Хмельницької та Вінницької областей (291-332 км). Важливий для транспортної інфраструктури України проект вперше реалізовуватиме підрядна компанія з Китаю.

Нагадаємо, ідею масштабного проекту GO Highway на початку 2017 року висунув керівник Укравтодору Славомір Новак.

Прес-служба САД у Хмельницькій області