Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Проведено навчання дорожніх служб області у межах відпрацювання механізмів роботи в екстремальних погодних умовах

Проведено навчання дорожніх служб області у межах відпрацювання механізмів роботи в екстремальних погодних умовах

Сьогодні, 11 жовтня, Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області спільно із ДП «Хмельницький облавтодор» у рамках підготовки дорожніх служб області до роботи в осінньо-зимовий період проведено навчання з питань спроможності оперативного реагування в екстремальних погодних умовах.

У ході навчань відпрацьовувалися основні механізми роботи дорожньо-експлуатаційних організацій за складних погодних умов, аби не допустити аварійно-небезпечних ситуацій на дорозі.

Навчання проводилися відповідно до технологічних схем снігоочищення та боротьби із ожеледицею на автодорозі державного значення Р-50 Ярмолинці-Сатанів.

На базі Ярмолинецького райавтодору було відпрацьовано комплекс заходів для забезпечення безперебійних та безпечних умов руху автомобільними дорогами в екстремальних погодних умовах, для цього було залучено необхідну техніку, перевірено роботу персоналу.

Прес-служба САД у Хмельницькій області