УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Ремонт ділянки Т-23-14 на фінішній прямій

Ремонт ділянки Т-23-14 на фінішній прямій

На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області підрядною організацією ТОВ “СТЛ+М” виконуються роботи з поточного середнього ремонту автодороги територіального значення Т-23-14 Теофіполь – Красилів – /Н-03/, від в’їзду в місто Красилів до села Сушки
Що робимо зараз?
Влаштовано покриття на тротуарах, встановлено нові автопавільйони. Влаштовано верхній шар на в’їзді в м. Красилів. Сьогодні влаштовуємо верхній шар покриття на з’їздах з ремонтованої ділянки дороги та встановлюємо водоскиди
Що далі?
Наступного тижня підрядник приступить до влаштування верхнього шару покриття на проїжджій частині; оштукатурювання автопавільйонів; опоряджувальних робіт.
Довідково:
А/д Т-23-14 починається в смт. Теофіполі з автошляху Р-48, проходить через населені пункти Теофіпольського і Красилівського районів, та закінчується у селі Сушках на автошляху Н-03. Загальна довжина становить 63,7 км.
Закликаємо учасників дорожнього руху бути уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт, особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки. Просимо вибачення за тимчасові незручності під час руху.

 

Пресслужба САД у Хмельницькій області