УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Ремонтуємо автошлях Р-48 в напрямку від м. Кам'янець-Подільський до курорту Сатанів одразу на кількох ділянках

Ремонтуємо автошлях Р-48 в напрямку від м. Кам'янець-Подільський до курорту Сатанів одразу на кількох ділянках

На автошляху регіонального значення Р-48 Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я, який ремонтується поточним середнім ремонтом розпочато активні ремонтні роботи одночасно на кількох ділянках:
 
від км 11+500, між селами Кормильча та Драганівка фрезеруємо старе існуюче покриття;
від км 22+300, перед с. Кугаївці влаштовуємо поширення проїжджої частини;
на км 25+500, між селами Кугаївці та Бережанка розпочато влаштування вирівнюючого шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші;
на км 47+200, влаштовуємо трьохточкову трубу водовідведення.
 
На замовлення Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області роботи виконує підрядник АТ «URD» Українські дороги» (ПрАТ «Хмельницьке ШБУ-56»)
 
Довідково:
Р 48 — автомобільний шлях регіонального значення на території України. Проходить територією Хмельницької області через Кам'янець-Подільський — Сатанів — Війтівці — Теофіполь — Білогір'я. Загальна довжина становить 159,9 км.
Автодорога веде з півдня на північ Хмельниччини, проходить через курортно-туристичну перлину - смт. Сатанів.
Наголошуємо учасникам дорожнього руху на необхідності бути уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт, особливо поблизу великогабаритної дорожньої техніки. Просимо вибачення за тимчасові незручності під час руху.
Пресслужба САД у Хмельницькій області