УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Територіальну автодорогу Голосків-Деражня-Лука Барська відремотують ямковим ремонтом та включать до переліку об'єктів поточних середніх ремонтів наступного року

Територіальну автодорогу Голосків-Деражня-Лука Барська відремотують ямковим ремонтом та включать до переліку об'єктів поточних середніх ремонтів наступного року

В. о. начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, Валентином Данилюком, спільно із очільниками Деражнянської адміністрації, районної ради та представником підрядника проведено обстеження найзруйнованішої ділянки автодороги Т-23-10 у межах Деражнянського району.

У ході зустрічі було розглянуто можливість виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення поточного середнього ремонту окремих ділянок згаданої автодороги. А також, розглядалася можливість співфінансувати проведення ремонту частково і за кошти громад.

Після виготовлення необхідної документації та проведення її експертизи, Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області будуть надані пропозиції до Укравтодору щодо включення цієї ділянки до об’єктів поточного середнього ремонтів на наступний - 2021 рік.

«На жаль, цього року ми зможемо провести лише аварійний ямковий ремонт, - зазначив керівник Служби автодоріг, Валентин Данилюк, - оскільки цьогоріч на цю ділянку кошти Постановами КМУ не передбачені. Але, зосередимо ремонтні бригади Хмельницького облавтодору та виконаємо роботи із ямкового ремонту не лише гарячою асфальтобетонною сумішшю, але і струменевим методом, що дозволить тимчасово забезпечити проїзд».

Прес-служба САД у Хмельницькій області