УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Західний під"їзд продовжують реконструювати

Західний під"їзд продовжують реконструювати

Підрядним підприємством ТзОВ «СТЛ+М» продовжуються роботи із реконструкції автомобільної дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка на ділянці  - Західний під’їзд до м. Хмельницького (км 0+000 – км 0+930).

Наразі, на під’їзді до міста Хмельницького триває укладання нижнього шару асфальтобетонного покриття на новозбудованих смугах руху.

На 252 км, де передбачено будівництво транспортної розв’язки типу «Кільце» виконуються роботи по влаштуванню земляного полотна.

Начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, Петро Гнидюк, проінспектував хід виконання робіт на обєкті: "До кінця поточного місяця підрядник зобов’язується завершити заплановані на цей рік роботи, на влаштоване покриття нанести тимчасову розмітку, аби забезпечити комфортні та безпечні умови проїзду автотранспорту в осінньо-зимовий період. А вже наступного року заплановано повністю завершити ремонтні роботи."

Цього року на реконструкцію Західного під’їзду до м. Хмельницького передбачено 50 млн. гривень. Загальна вартість об"єкта складає 109 992 024 гривень.

В результаті будівництва ще двох смуг руху на ділянці, протяжністю майже 1 км, проїзна частина стане вдвічі ширшою і становитиме 15 м.  Розділювальна смуга, шириною 3 м, влаштовуватиметься в асфальтобетонному покритті, на ній буде встановлено освітлення та бар’єрне огородження.

Прес-служба САД у Хмельницькій області