Служба автомобільних доріг
у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Заступник Міністра відмітив швидкі темпи виконання ремонтних робіт на Хмельниччині

Заступник Міністра відмітив швидкі темпи виконання ремонтних робіт на Хмельниччині

7 серпня заступник Мiнicтра інфрастуктури України Юрій Лавренюк відвідав із робочим візитом Хмельниччину, у ході якого проінспектував хід виконання ремонтних робіт на автодорозі Н-03 Житомир - Чернівці.

Ремонтні роботи ведуться одразу на декількох об’єктах: виконується поточний середній ремонт ділянки на під’їзді до м. Дунаївці, у с. Шатава, влаштовується третя смуга на підйом на «Тещиному язику», капітально ремонтують міст через р. Мукша та вулицю Північну у м. Кам’янець-Подільському.

Дані ремонтні роботи проводяться у рамках реалізації бюджетної програми “Покращення стану автомобільної дороги Житомир — Чернівці”, згідно якої, на 2018 рік для Хмельниччини Урядом  передбачено 302 481,438 тис. гривень.

“Я задоволений темпами виконання ремонтних робіт. Щодо їхньої якості - то наступного тижня представниками ДП «Дорожній контроль якості» будуть проведені заміри на всіх ділянках і підрядник має показати відповідну якість і лише після цього з ним будуть проведені розрахунки», - зазначив заступник Міністра під час огляду об’єктів ремонту.

«У вересні місяці проводитиметься перерозподіл коштів, і так як Хмельниччина рухається гарними темпами, згідно графіку та навіть, випереджаючи його, будуть додатково спрямовуватись кошти на ремонтні роботи, щоб до листопада місяця зробити по максимуму», - додав Юрій Лавренюк.

 

Прес-служба САД у Хмельницькій області