УКРАВТОДОР

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області

» Прес-центр » новини » Звітуємо про зроблене на двох ділянках Н-03

Звітуємо про зроблене на двох ділянках Н-03

Підрядником ПрАТ "Хмельницьке ШБУ-56" (АТ "URD "Українські дороги") днями викопано ваштування середнього шару дорожьоі конструкції з дрібнозернистого щільного асфальтобетону по лівій смузі руху на ділянці реконструкції автодороги загального користування національного значення Н-03 Житомир - Чернівці км 163+212 - км 166+247, населені пункти: Пашутинці - Пашківці.
На ділянці поточного середнього ремонту на км 170+449 - км 174+229, по правому проїзду поблизу сіл Пашківці та Лісові Гринівці влаштовуємо вирівнюючий шар покриття. На замовлення Служби автомобільних доріг тут працює ТОВ "СУНП "Автострада".
Відбір проб з метою визначення якості здійснюється лабораторією з контролю якості виробництва САД у Хмельницькій області.
Що у планах загалом?
Влаштуємо поширення дорожнього полотна, та укріпимо основу;
Облаштуємо перехідно-швидкісні смуги та зупинкові майданчики;
Облаштуємо нові посадкові майданчики та тротуари з новими автопавільйонами та спорудами дорожнього сервісу;
Влаштуємо острівці безпеки та асфальтобетонне покриття на примиканнях;
Встановимо нові дорожні знаки, бар'єрне огородження та нанесемо нову дорожню розмітку.
Звертаємо вашу увагу на те, що на час проведення ремонтних робіт на вищевказаних ділянках автодороги Н-03, рух автомобілів ускладнено. Тож просимо учасників дорожнього руху бути уважними, дотримуватись швидкісних обмежень та рухатися відповідно до встановлених знаків у місцях проведення ремонтних робіт!
 
Пресслужба САД у Хмельницькій області